Klaipėdietis sunkiaatletis - Europos jaunių vicečempionas

Klaipėdos "Viesulo" sporto centro auklėtinis Neilas Gineikis sužibėjo Lenkijoje vykusiame Europos jaunių (iki 17 metų) sunkiosios atletikos čempionate - tapo Senojo žemyno vicečempionu ir namo grįžta net su trimis sidabro medaliais.

Per apdovanojimų ceremoniją klaipėdietis iškėlė Lietuvos vėliavą ir dar kartą įrodė, kad mūsų šalyje jėgos sporto atstovai - tarp Europos lyderių.

Šis Vinco Šlevinskio ir Algimanto Trajanausko auklėtinis N. Gineikis dalyvavo svorio iki 102 kg varžybose. Čia jis rovime veiksmu iškėlė 130 kg ir iškovojo sidabro medalį, stūmimo veiksmu jam pakluso 150 kg štanga ir taip pat iškovotas sidabro medalis. Dvikovės rezultatas - 280 kg jam garantavo Europos vicečempiono titulą ir dar vieną sidabro medalį.

"Buvo gražu stebėti kaip Neilas entuziastingai kovojo dėl medalių. Buvo labai užsivedęs ir motyvuotas. Stebint jo pasirodymą per kūną bėgiojo net malonūs šiurpuliai. Šaunuolis. Tinkamai reprezentavo Klaipėdą ir visą Lietuvą", - pabrėžė Klaipėdos "Viesulo" sporto centro treneris Regimantas Norvilas.

Dar iš klaipėdiečių varžėsi Kotryna Selezniova (iki 64 kg) ir Milena Norvilaitė (iki 71 kg).

Milena išrovė 62 kg, išstūmė 70 kg ir savo grupėje užėmė 10 vietą.

Kotryna išstūmė 65 kg, išrovė 84 kg ir galutinėje įskaitoje liko penkiolikta.

Abi šios merginos - Regimanto Norvilo auklėtinės.

Prieš kelias dienas Europos jaunių (iki 17 metų) čempionate sėkmingai pasirodė Brigita Remėzaitė iš Telšių. Ji svorio iki 40 kg svorio grupės varžybose iškovojo bronzos medalį. Bronislovo Šiaudkulio auklėtinė išrovė 40 kg, o išstūmė 48 kg, o dvikovės rezultatas - 88 kg jai garantavo trečiąją vietą.