Klaipėdoje - netikėtas „Dragūno“ suklupimas

Klaipėdos „Dragūnas“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą 2022-2023 metų Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionate. Tarp čempionato lyderių esantys dragūniečiai savo žiūrovų akivaizdoje apmaudžiai, vos 1 įvarčio skirtumu - 30:31 (17:14) nusileido priešpaskutinę vietą turnyro lentelėje užimančiai HC „Vilnius“ ekipai.

Pirmajame šio sezono tarpusavio susitikime, vykusiame 2022 metų spalio 8 dieną Vilniuje, taip pat vyko arši kova ir tąkart 1 įvarčio skirtumu - 33:32 (14:16) pergalę iškovojo dragūniečiai.

Šįkart Klaipėdoje jau rungtynių pabaigoje sėkmė šypsojosi vilniečiams.

„Tai yra gėda. Niekas nepavyko. Jokių eksperimentų nedarėme, todėl nežinau, ar čia neįvertinome varžovų, ar yra kitos pralaimėjimo priežastys“, - po rungtynių svarstė „Dragūno“ vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

Jis nesupranta, kodėl kai kurie žaidėjai šį sezoną rungtyniauja nestabiliai.

„Kai kurie mūsų rankininkai negali gerai sužaisti dvejų rungtynių iš eilės. Jei vienas sužaidžia puikiai, tai kitose to žmogaus tiesiog nėra. Turėjome šešių įvarčių pranašumą, sakiau, kad vis tiek reikia įmesti. Neįmetėme, suklydome, persvara sumažėjo ir varžovas pajuto, kad gali įkąsti ir laimėti. Taip ir padarė“, - sakė G. Cibulskis.

LIKO NESUPRATĘS. „Dragūno“ vyr. treneris Gintaras Cibulskis dažnai savo žaidėjams skėsčiojo rankomis, o po rungtynių sakė: „Gėda.“

LIKO NESUPRATĘS. „Dragūno“ vyr. treneris Gintaras Cibulskis dažnai savo žaidėjams skėsčiojo rankomis, o po rungtynių sakė: „Gėda.“

Šįkart Klaipėdoje vykusiose rungtynėse „Dragūną“ skandino nugalėtojams net 10 įvarčių pelnęs Mindaugas Urbonas. Po 6 įvarčius pridėjo Vaidas Drevinskas ir pergalingą įvartį įmetęs Airidas Petronis.

„Dragūno“ gretose rezultatyviausiai žaidė po 9 įvarčius pelnę Mykolas Lapiniauskas ir Gytis Šmantauskas.

„Gal šaltas dušas ir reikalingas jaunam žmogui“, - po pralaimėjimo svarstė „Dragūno“ vyr. treneris G. Cibulskis.

Lietuvos čempionate vienintele komanda, nepatyrusia pralaimėjimo kartėlio, išlieka Alytaus „Varsa-Stronglasas“. Dzūkijos sostinės ekipa turi 13 taškų po 7 rungtynių.

„Dragūnas“ taip pat turi 13 taškų, tačiau yra sužaidęs rungtynėmis daugiau.

Pirmasis šio sezono „Dragūno“ ir „Varsos-Stronglaso“ susitikimas, vykęs 20223 metų spalio 29 dieną Alytuje, baigėsi lygiosiomis - 28:28.

Jau artėjantį šeštadienį, sausio 28 dieną, „Dragūnas“ Klaipėdoje kausis su turnyrinės lentelės kaimynu - „Varsa-Stronglasu“.

Jei šeštadienį „Dragūnas“ iškovos pergalę, tuomet taps vienvaldžiais LRL lyderiais.

EMOCIJOS. HC „Vilnius“ žaidėjai pergale džiaugėsi taip, lyg būtų laimėję čempionatą.

EMOCIJOS. HC „Vilnius“ žaidėjai pergale džiaugėsi taip, lyg būtų laimėję čempionatą.

RK „Dragūnas“ nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder