Klaipėdoje - palaikymas Ukrainos vaikams: nemokamos regbio treniruotės

Karo siaubiamai Ukrainai paramą reiškia didžioji dauguma pasaulio valstybių, o į aplinkines šalis nuo bombų, šūvių ir pavojingų gyvybei agresorių veiksmų migruojantiems Ukrainos vaikams ieškoma būdų kaip visokeriopai pagelbėti. Vienijasi ir sporto atstovai: "Klaipėdos kovo" regbio klubas ir jo bendruomenė visiems nuo karo pabėgusiems vaikams ir nepilnamečiams siūlo nemokamas regbio treniruotes.

"Norime pasiūlyti ukrainiečių vaikams - jaunimui nemokamai sportuoti su mūsų sportininkais, dalyvauti varžybose. Regbio klubas "Klaipėdos kovas" su vaikų tėvais įsipareigoja suteikti sportinę avalynę ir aprangą, kuri reikalingą ukrainiečių vaikams įsilieti į sporto procesą", - sakė "Klaipėdos kovo" klubo pirmininkas ir treneris Donatas Streckis.

Jis teigė, kad negali likti abejingas agresorių - rusų - veiksmams ir karui, kuris traumuoja mūsų broliškos valstybės - Ukrainos - vaikų psichiką.

"Tikimės, kad sportas ir aktyvi veikla padės Ukrainos vaikams pamiršti tuos košmarus, kurie vyksta Ukrainoje. Taip pat tikimės, kad per sportą jie ras naujų draugų, įsilies į treniruočių procesą ir varžybas, kurios suteiks jiems teigiamų emocijų", - "Vakarų ekspresui" sakė D. Streckis.

Jis pridūrė, kad reikia atiduoti duoklę ir pagarbą Ukrainos žmonėms, kurie didvyriškai gina savo valstybę ir nepriklausomybę.

"Jie gina ne tik savo, bet ir visos Europos laisvę. Privalome susitelkti ir padėti tuo, kuo galime. Labai tikimės, kad karių didvyrių vaikai Lietuvoje patirs džiaugsmo ir jausis lyg namuose. Mes juos priimame į savo šeimą be jokių mokesčių", - pabrėžė D. Streckis.

Visas ukrainiečių šeimas, norinčias, kad jų vaikai įsilietų į regbio sporto treniruotes, D. Streckis ragina kreiptis telefonu: +370 603 68821.

"Daug metų draugauja su Kijevo, Charkovo, Ivano Frankivskio regbio klubais, reiškiame jiems užuojautą ir palaikymą dėl dabartinės situacijos ir nuoširdžiai tikime, kad šis košmaras, vykstantis Ukrainoje, kuo greičiau baigsis. Esame visa širdimi su Jumis. SLAVA UKRAINA", - kalbėjo D. Streckis.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

RK "Klaipėdos kovas" nuotraukos

Raktažodžiai
Sidebar placeholder