Klaipėdoje startavo tarptautinės dviračių varžybos (galerija)

(1)

Trečiadienį Klaipėdoje startavo tarptautinės dviračių varžybos „Tour of Lithuania 2024“.

Lenktynėse varžosi 76 dalyviai: keturios komandos iš Lietuvos, sportininkai iš Danijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Latvijos, Norvegijos, Lenkijos ir net Mongolijos.

Dviratininkai startavo ir finišavo Klaipėdos universiteto alėjoje, važiavo žiedine trasa - Girulių plentu, pro Karklę ir Peskojus iki Palangos plento, ir Medelyno bei Liepojos gatvėmis.

Lenktynės vyks net 5 dienas. Jų metu dviratininkai turės įveikti 842 kilometrus, trasomis, kurios drieksis gražiausiais Lietuvos miestų ir miestelių keliais.

Ketvirtadienį „Tour of Lithuania“ dalyviai nuo 11 iki 14.30 val. lenktyniaus Gargžduose.

4-asis etapas numatytas birželio 8 d. Utenoje, o finalinis „Tour of Lithuania 2024“ etapas, kur ir paaiškės absoliučios varžybų įskaitos nugalėtojas, startuos Alytuje birželio 9 d.

Dviratininkai varžysis dėl absoliutaus lenktynių nugalėtojo vardo, taip pat aktyviausio, konkurencingiausio ir geriausio jauniausio dviratininko titulų.

Varžybose „Tour of Lithuania 2024“ taip pat bus apdovanota ir geriausius rezultatus pasiekusi komanda.

Lenktynes organizuoja Džervaus dviračių akademija kartu su Lietuvos dviračių sporto federacija.

Joms įgyta Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) patvirtinta kategorija UCI 2.2., kuri suteikiama tik dideliems tarptautiniams dviračių sporto renginiams, kuriems reikalingas specialus varžybų protokolas bei taikomos itin griežtos varžybų taisyklės.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder