Dalia Kutkaitė

Klaipėdoje - tituluotos gimnastės vizitas

Klaipėdoje viešėjo ir su mūsų miesto valdžios atstovais - Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku ir vicemeru Arvydu Cesiuliu susitiko tarptautinės klasės sporto meistrė, absoliuti Lietuvos, TSRS, daugkartinė Europos čempionė, Pasaulio taurės finalo laureatė ir planetos meninės gimnastikos prizininkė Dalia Kutkaitė.

Ji pastaraisiais metais eina Lietuvos gimnastikos federacijos viceprezidentės pareigas ir į Klaipėdą atvyko pasikalbėti būtent šios sporto šakos klausimais.

„Kilus tam tikroms kalboms, kad Savivaldybė ruošiasi pertvarkyti biudžetines sporto įstaigas į viešąsias, natūralu, kad šios sporto šakos atstovams kilo rūpestis - kas bus toliau, kokios yra šios sporto šakos perspektyvos mūsų mieste. Juk gimnastika yra kultivuojama biudžetinėje įstaigoje - “Viesulo„ sporto centre. Aš viešnią patikinau, kad mes eisime evoliucijos, o ne revoliucijos keliu. Nuraminau, kad nebus jokio šturmo ir skubėjimo“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Anot miesto galvos, viskas bus daroma atsakingai ir iš lėto - viską gerai apskaičiavus ir apsvarsčius.

„Matome kitų didžiųjų Lietuvos miestų pavyzdžius, kai buvo paskubėta ir dabar susiduriama su tam tikromis problemomis. Pas mus visuotinės transformacijos ir jokio šturmo nebus. Jei kalbėtume apie “Viesulo„ sporto centro pertvarkymą iš biudžetinės į viešąją įstaigą, tai galėtų įvykti ne anksčiau nei 2024 metais ir tik viską galutinai sudėliojus ir apsvarsčius, kad tai daryti išties saugu. Jokiu būdu nenorime, kad nukentėtų viena ar kita sporto šaka. Juk sportas - mūsų visų vaikų ateitis. Turime elgtis labai atsakingai ir protingai“, - patikino V. Grubliauskas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder