Klaipėdoje varžosi bemaž 300 imtynininkų iš 26 šalies miestų ir miestelių (video)

Šeštadienį į Klaipėdą sugužėjo bemaž 300 jaunųjų Lietuvos imtynininkų iš 26 Lietuvos miestų ir miestelių - Klaipėdos lengvosios atletikos manieže (Taikos pr. 54) vyksta Lietuvos U-15 imtynių čempionatas.

Ant trijų imtynių kilimų bus kovojama ne tik dėl Lietuvos čempionų titulų, bei ir dėl kelialapių į Europos U-15 čempionatą, kuris vyks gegužės 19-24 dienomis Graikijoje.

Pirmieji kovas pradėjo laisvųjų imtynių atstovai, vėliau kausis graikų-romėnų imtynių atstovai ir merginos iki 15 metų.

Varžybų atidarymo ceremonijoje dalyvavusios Klaipėdos miesto vicemerė Lina Šukytė-Korsakė ir Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė pasidžiaugė, kad būtent uostamiestyje varžosi toks gražus būrys jaunųjų imtynininkų, sportininkams palinkėjo garbingų ir gražių kovų ir iš Klaipėdos išsivežti tik pačius gražiausius įspūdžius.

Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Giedrius Dambrauskas „Vakarų ekspresui“ gyrė Klaipėdos imtynininkų bendruomenę.kuri yra itin aktyvi.

"Praėjusiais metais Klaipėdoje vyko Lietuvos suaugusiųjų čempionatas ir buvo vienas įspūdingiausių ir labiausiai pavykusių čempionatų. Smagu, kad Lietuvos imtynių lygis yra ūgtelėjęs. Klaipėdoje yra puikios imtynių tradicijos, dirba būrys jaunų ir entuziastingų trenerių, yra aktyvi veteranų imtynininkų bendruomenė", - kalbėjo G. Dambrauskas.  

Pasiteiravus, kodėl pasirinkta Klaipėda organizuoti Lietuvos U15 imtynių čempionatą, Lietuvos imtynių federacijos prezidentas atsakė: "Tai vienas masiškiausių čempionatų, viena masiškiausių amžiaus grupių. Juk matote, kiek susirinko gražaus jaunimo. Galėjo būti ir daugiau dalyvių, bet mūsų tikslas nėra kuo daugiau dalyvių, treneriai į tokius čempionatus veža tik pajėgiausius savo atletus. O Klaipėda - puikiai organizuotas miestas ir čia rengti čempionatus - vienas malonumas." 

Pasidžiaugta, kad prie čempionato organizacinių klausimų daug prisidėjo „Viesulo“ sporto centro treneriai: Andrejus Iljinas, Artūras Ševelkovas ir Rūtenis Uginčius.

Lietuvos U15 imtynių čempionatas Klaipėdoje vyks iki maždaug 20 val. Laukiama ir žiūrovų palaikymo. Žiūrovams įėjimas į šias varžybas - nemokamas.

"Tėvai ir artimieji tokio amžiaus sportininkams - puiki palaikymo komanda. Tikime, kad tai paskatins kausis juos su dviguba energija", - kalbėjo A. Ševelkovas.

Klaipėdoje varžosi bemaž 300 imtynininkų iš 26 šalies miestų ir miestelių

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder