ANT ŽEMĖS. Lengvosios atletikos meistrai dėl pergalių atiduoda visas jėgas, tačiau kartais ne viskas pavyksta taip, kaip planuoji. Organizatorių nuotr.

Klaipėdos „Ąžuolo“ varžybose - trijų kartų atstovai

Klaipėdos miesto centriniame stadione vyko tradicinės aštuntosios „Ąžuolo taurės“ varžybos, kurias surengė Klaipėdos miesto lengvosios atletikos veteranų sporto klubas „Ąžuolas“, padedant Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklai ir Klaipėdos miesto lengvosios atletikos federacijai. Dėl apdovanojimų rungėsi 88 dalyviai.

Atvyko gausus būrys „braliukų“ iš Latvijos: Liepojos, Livani, Rygos, Talsi, Tukums, Ventspilio, viešnia iš Talino (Estija), na, ir iš įvairių Lietuvos kampelių: Alytaus, Gargždų, Kauno, Leipalingio, Mažeikių, Palangos, Plungės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių, Vilniaus, Vilniaus rajono ir, žinoma, Klaipėdos.

Pirmosiose „Ąžuolo taurės“ varžybose, kurios buvo surengtos 2016 metais švenčiant klubo dvidešimtmetį, dalyvavo 31 veteranas devynviose rungtyse, o šiemet jau atvyko bemaž trigubai daugiau dalyvių ir jie varžėsi net 20-yje rungčių.

„2016 metais Klaipėdos “Ąžuolą„ vienijo 20 narių, o šiemet jau 63“, - pasidžiaugė „Ąžuolo“ klubo pirmininkė Žiedūna Bielinienė.

Šiemet „Ąžuolo“ taurę tarp moterų iškovojo lengvosios atletikos daugiakovininkų klubo „7&10“ narė Janina Lapienienė, disko metimo rungtyje surinkusi 1018 taškų.

KOVA. 100 m vyrų bėgimas.

KOVA. 100 m vyrų bėgimas.

Tarp vyrų jau kelintus metus iš eilės taurę iškovoja kaunietis - „Metiko“ klubo narys Gintautas Misevičius.

Šiemet svarsčio metimo rungtyje jo pasiektas rezultatas įvertintas didžiausiu tarp visų dalyvių taškų skaičiumi - 1164 tšk.

„Kaip visada, mūsų sportininkai per kiekvienas varžybas gerina Lietuvos rekordus. Šį kartą pasiekti 4 nauji Lietuvos rekordai ir vienas pakartotas“, - didžiavosi pasiekimais Ž. Bielinienė.

ĮSILIEJO ŠEIMOMIS. 200 m bėgimas. Kas greitesnis: ar mama Vita Ormane (46 m.), ar dukrytė Santa (8 m.).

ĮSILIEJO ŠEIMOMIS. 200 m bėgimas. Kas greitesnis: ar mama Vita Ormane (46 m.), ar dukrytė Santa (8 m.).

Rekordų autoriai: Ronaldas Kondratas (M75 amžiaus grupoė, 800 m bėgimas, 3 min. 18,99 sek., Vilniaus r.), Egidijus Zaniauskas (M35 amžiaus grupė, kartis - 3,75 m, SK „Ąžuolas“, Klaipėda), Rita Sadzevičienė (W45 amžiaus grupė, kūjo metimas - 36,2 m, Kaunas), Saulius Svilainis (M60 amžiaus grupė, metimų 5-kovė - 4039 tšk., „7&10“ klubas), Vytautas Milius (M70 amžiaus grupė, šuolis į aukštį - 1,4 m, pakartotas esamas rekordas, SK „Ąžuolas“).

Varžybos dalyvių skaičiumi rungtyse buvo rekordinės. Net 28 moterys ir vyrai varžėsi rutulio stūmimo rungtyje, disko metimo rungtyje rungėsi 21 dalyvis, ietį metė 19, į tolį šoko 20, tolio iš vietos rungtį pabandė 24, į aukštį - 15.

ŠUOLIS IŠ VIETOS. Teisėjai Virgilijus Vanagas, Steponas Baltuonis, Vytautas Kasparaitis ir Ričardas Stirbys dirbo išsijuosę.

ŠUOLIS IŠ VIETOS. Teisėjai Virgilijus Vanagas, Steponas Baltuonis, Vytautas Kasparaitis ir Ričardas Stirbys dirbo išsijuosę.

Didžiajai daliai šios varžybos paskutinės šį sezoną, o šeši „Ąžuolo“ klubo nariai: Genovaitė Avižonienė, Oksana Choda, Natalija Šiaulienė, Svetlana Pugačiova, Lina Zaniauskienė ir Vytautas Zaniauskas, rugsėjo 21-spalio 1 dienomis dalyvaus Europos meistrų lengvosios atletikos čempionate Italijoje.

„Mūsų varžybos nėra standartinės. Prieš porą metų, siekdami pagyvinti varžybas, padaryti jas patrauklesnes, nusprendėme pakviesti dalyvių vaikus ir anūkus, kad rungtyniautų visa šeima. Pirmą kartą 2021 metais rungėsi šešių šeimų atstovai. Šiemet varžybose dalyvavo jau 9-ių šeimų atstovai: aštuonių šeimų dalyviai iš Lietuvos - Gargždų, Kauno, Palangos, Radviliškio ir viena iš Latvijos (Livani)“, - pasakojo Ąžuolo" klubo pirmininkė.

Vaikai iki 8 metų bėgo 30 m.

„Dviem šeimoms atstovavo trys kartos. Daugkartinės Europos ir pasaulio čempionės Genovaitės dukra Ingrida Urbutienė į varžybas atvyko su dukromis Liepa, Agne, sūnumi Titu. Vienų iš mūsų klubo lyderių Linos ir Vytauto sūnus Egidijus (M35) pagerino Lietuvos šuolio su kartimi rekordą, jo dukrytė 3 metukų Aistutė bėgo 30 m“, - džiaugėsi sportiškais dalyviais Ž. Bielinienė.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder