Klaipėdos irklavimo centro atstovei - kelialapis į Paryžiaus olimpines žaidynes!

(1)

Klaipėdos irklavimo centro atstovė, Klaipėdos universiteto studentė Dovilė Rimkutė kartu su tituluotaja mūsų šalies irkluotoja Donata Karaliene iškovojo kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes.

Tą jos pasiekė Serbijoje, kur vyksta pasaulio irklavimo čempionatas.

Jos dviviete valtimi pusfinalyje užėmė antrąją vietą, pateko į finalą, t.y. tarp 6 stipriausių sportininkių ir to pakako kelialapiui į Paryžių iškovoti.

34-erių D. Karalienei Paryžiaus olimpinės žaidynės bus jau ketvirtosios karjeroje. 2012 m. Londone ji irklavo vienvietę valtį ir užėmė 8 vietą, 2016 m. Rio žaidynėse su Milda Valčiukaite dvivietėje laimėjo bronzos medalius, o 2021 m. Tokijuje pastaroji pora užėmė 4 vietą.

D. Karalienė ir D. Rimkutė pastaruoju metu žiba visu ryškumu - vasarą Slovėnijoje vykusiame Europos irklavimo čempionato iškovojo sidabrinį trofėjų ir pasaulio taurės trečiajame etape Šveicarijoje vėl buvo pelnytas sidabras.  

Kartu D. Karalienė ir D. Rimkutė irkluoja jau antrą sezoną.

„Jaučiamės ganėtinai tvirtai, džiaugiamės komanda, didžiuojamės viena kita, visada palaikome ir laikomės kartu. Stengiamės palaikyti gerą ryšį ne tik valtyje, bet ir krante - be jokių pykčių ir intrigų. Kartu augame ir žinome, kad bėgant laikui kartu būsime tik stipresnės", - "Vakarų ekspresui" kalbėjo Klaipėdos irklavimo centro atstovė.

D. Rimkutė Klaipėdos universitete (KU) studijuoja laisvalaikio sporto studijas.

„Kad kelyje link naujų medalių pakaktų ir kantrybės, ir užsispyrimo, o svarbiausia - kad nevargintų traumos", - linkėjo KU rektorius Artūras Razbadauskas.

Klaipėdos irklavimo centro direktorius Liudvikas Mileška tikisi, kad tai tik D. Rimkutės sėkmingų startų pradžia.

Kalbėdama apie treniruočių sąlygas Klaipėdos irklavimo centre, D. Rimkutė negailėjo pagyrų.

„Naujai rekonstruotoje irklavimo bazėje yra sudarytos puikios sąlygos treniruotėms. Bendro fizinio pasirengimo salėse gera sporto įranga, specialūs irklavimo treniruokliai, puiki aplinka. Vienas malonumas dirbti tokiomis sąlygomis", - pabrėžė pasaulio elite įsitvirtinusi irkluotoja.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder