Klaipėdos irklavimo meistrai - tarp planetos lyderių

Lenkijoje vykusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų čempionate skambėjo Klaipėdos vardas ir Lietuvos himnas.

Bydgoščiaus mieste vykusiose planetos pirmenybėse Klaipėdos krašto sporto klubo „Sportuok su Sigitu“ atstovai Aida Vilimienė, Sigitas Bulovas, Verner Šermokas ir Gintautas Šiaškus rungėsi 500 ir 200 m nuotolių rungtyse, kuriose savo amžiaus grupėse iškovojo įvairias prizines vietas.

S. Bulovas kartu su V. Šermoku, irkluodami 500 m dvivietę baidarę, iškovojo aukso medalius.

Apdovanojimų ceremonijos metu skambėjo Lietuvos himnas.

200 m rungtyje ši dvivietė baidarė buvo trečia.

Mišrių dviviečių baidarių 200 m rungtyje S. Bulovas ir A. Vilimiene iškovojo sidabro medalius.

A. Vilimienė, irkluodama vienvietę baidarę, iškovojo du bronzos medalius (500 ir 200 m).

Sigitas, Verner ir Gintautas kartu su Gintaru Kaminsku, 500 m irkluodami keturvietę baidarę, tapo planetos vicečempionais.

Kitų Lietuvos atstovų pasiekimai pasaulio meistrų čempionate: Trakų irkluotojas Evgenij Sokolovskij 200 m rungtyje vienviete baidare iškovojo antrąją vietą.

Bronislovas Ivanauskas iš Kauno poroje su Nina Hryhorieva iš Ukrainos mišrių baidarių 200 m rungtyje iškovojo trečiąją vietą.

Susumavus rezultatus, bendroje įskaitoje Lietuva užėmė garbingą 7 vietą. Daugiausia medalių atiteko Lenkijos ir Ukrainos atstovams.

Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų čempionatas yra prestižinės baidarių ir kanojų irklavimo veteranų varžybos, į kurias susirenka sportininkai iš visų pasaulio kontinentų.

„Didžiuojamės Lietuvos meistrais, kurie kasmet į Lietuvą parveža įvairių spalvų medalių. Kitos aukščiausio lygio varžybos, Europos meistrų žaidynės, vyks 2023 metais Tamperėje, Suomijoje“, - sakė irkluotojų atstovė Sandra Romienė.

LYDERIAI. Sigitas Bulovas su Verner Šermoku kopė ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder