Klaipėdos jaunieji sunkiaatlečiai - stipriausi Lietuvoje

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai sužibėjo Klausučiuose (Jurbarko rajonas) vykusiame Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) sunkiosios atletikos čempionate - iškovota pirmosios vietos komandinė taurė.

„Viesulo“ auklėtiniai iškovojo visų spalvų medalius.

Geriausiai iš Klaipėdos ekipos jaunųjų sunkiaatlečių sekėsi čempionų titulus pelniusiems Erikui Nathaniel Thomas Volmer (svorio iki 31 kg kategorija) ir Deividui Malvicui (iki 81 kg).

Abu šiuos čempionus treniruoja treneriai Vincas Šlevinskis ir Algimantas Trajanauskas.

Vicečempionų laurai atiteko Adomui Pakėnui (iki 49 kg, treneris Regimantas Norvilas), Viliui Razmai (iki 55 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas) ir Viliui Britenkovui (iki 61 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas).

Bronzos medalius iškovojo Sajan Potapenko (iki 42 kg, Mantas Žvirblys) ir Jegor Dresvianin (iki 49 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas).

Klaipėdos jaunieji sunkiaatlečiai surinko net 280 taškų ir aplenkė čempionate dalyvavusias 15 Lietuvos miestų ir miestelių komandas.

„Džiugu, kad jaunieji sunkiaatlečiai stengiasi, progresuoja ir įrodė, kad yra geriausi Lietuvoje. Klaipėdoje auginamės perspektyvią sunkiaatlečių kartą ir tai išties nuteikia optimistiškai. Kiekviena pergalė skatina stengtis dar labiau ir judėti į priekį“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės treneris klaipėdietis V. Šlevinskis.

GERIAUSIEJI. Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro treneriai kopė ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder