Klaipėdos jaunųjų imtynininkų komandai - nugalėtojų taurė

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro jaunųjų imtynininkų komanda triumfavo Kupiškyje vykusiame Lietuvos vaikų U11 graikų-romėnų imtynių čempionate - iškovota pirmosios vietos komandinė taurė.

Varžybose dalyvavo 2012-2015 metais gimę imtynininkai iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Joniškio, Kupiškio, Anykščių, Tauragės, Vilkaviškio, Šiaulių, Gargždų, Vilniaus, Akmenės rajono, Marijampolės, Visagino ir Kazlų Rūdos.

Konkurencija buvo didelė - varžėsi per 150 jaunųjų imtynininkų.

Puikiai ant imtynių kilimo kovojo Ivan Agafonov (iki 35 kg). Jis įveikė keturis varžovus anksčiau laiko ir savo gimtadienio proga pasidovanojo Lietuvos čempiono titulą. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo net 24 dalyviai.

„Ivan savo amžiaus grupėje tikrai išsiskiria iš kitų imtynininkų - tiesiog dominuoja ant imtynių kilimo ir nepalieka šansų varžovams. Dėl taktinių sprendimų jis kovojo sunkesnėje svorio kategorijoje, nors galėjo kovoti iki 32 kilogramų“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos imtynių treneris Rūtenis Uginčius.

Svorio kategorijoje iki 29 kg čempiono vardą iškovojo Pavlo Pavlov.

„Keturi įveikti varžovai ir užtikrintos imtynės leido jam atsirevanšuoti Joniškio atstovui už patirtą pralaimėjimą Lietuvos U13 čempionate“, - pasidžiaugė treneris.

Lengviausioje svorio kategorijoje iki 23 kg čempiono vardą iškovojo imtynių kelią dar pradedantis Saulius Jocius. Nuo rugsėjo imtynes lankantis Saulius įveikė du varžovus anksčiau laiko. Sauliui dar tik 8 metai, o jau Lietuvos čempionas tarp 11-mečių.

Lietuvos vicečempionų medaliais pasipuošė Sajan Potapenko (iki 44 kg) ir Matas Tamošauskas (iki 54 kg).

Bronzos medalį iškovojo Aronas Baitis (iki 41 kg).

Labai nedaug iki bronzos medalio trūko Danui Markšaičiui, kuris pirmaudamas patyrė pralaimėjimą.

Verta paminėti, kad ir Lietuvos U13 čempionate Klaipėdos miesto komanda taip pat buvo geriausia. Apie tai jau anksčiau rašėme „Vakarų eksprese“.

Klaipėdiečiai pergales skynė ir gegužės 12-14 dienomis Klaipėdoje vykusiame tarptautiniame imtynių turnyre, skirtame Kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti.

„Turnyre sulaukėme gausaus dalyvių skaičiaus, tačiau Klaipėdos komanda apgynė savo tvirtovės sienas“, - pasidžiaugė R. Uginčius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder