„Klaipėdos kovo“ regbininkams - taurės ir geros emocijos

„Klaipėdos kovo“ jaunieji regbininkai dalyvavo dviejuose turnyruose, kurie suteikė gerų emocijų bei pažėrė daug apdovanojimų.

Klaipėdiečiai varžėsi Šiauliuose vykusiame šio miesto „Baltrex“ regbio klubo organizuojamame 3x3 smėlio regbio turnyre ir Klaipėdoje organizuotame nekontaktinio regbio kalėdiniame turnyre. Abu šie turnyrai vyko tą pačią dieną, tad „Klaipėdos kovo“ regbininkai išsiskirstė į dvi komandas.

Šiauliuose dalyvavo tik Šiaulių ir Klaipėdos komandos.

Tarp vaikų „Klaipėdos kovo“ jaunieji regbininkai užėmė 1-ąją vietą. Geriausiais žaidėjais pripažinti Hubertas Mačernis ir Auksė Simonaitytė.

Taip pat puikiai sekėsi ir jaunučių B komandai. Pastaroji iš 6 dalyvavusių komandų užėmė 1-ąją vietą. Geriausi žaidėjai - Emilijus Drakšas ir Aironas Dorzdovskis.

Vyresniems regbininkams nugalėtojais tapti nepavyko, tačiau tarp 7 dalyvavusių komandų iškovotos antra ir ketvirta vietos. Komandų geriausiais žaidėjais tapo Ilja Borucha, Danius Tiniakovas ir Aurimas Labžentis.

„Žiemą labai smagu žaisti ant smėlio, daug gerų emocijų, nes pavyko į Klaipėdą parvežti 2 taures“, - džiaugėsi „Klaipėdos kovo“ klubo pirmininkas Donatas Streckis.

Namie likę „Klaipėdos kovo“ nekontaktinio regbio žaidėjai rungėsi turnyre su komandomis iš Šiaulių, Plungės ir Panevėžio. Klaipėdai atstovavo 4 nekontaktinio regbio žaidėjų komandos. Jauniesiems „regbiukams“ diena irgi buvo puiki - už gerą pasirodymą varžybose visi dalyviai apdovanoti medaliais ir saldžiais prizais.

Tarp 4 komandų, likusių Klaipėdoje, puikiai žaidė komanda iš „Gilijos“ pradinės mokyklos, vadovaujama mokytojos Virgilijos Bambalienės.

„Tokia patirtis neįkainojama ir yra puikus pamatas ateities pergalėms. Nuoširdžiai dėkojame pagalbininkams, kurie paskyrė savo savaitgalį regbiui, kad visi “Klaipėdos kovo„ sportininkai galėtų dalyvauti paskutinėse šių metų varžybose.

Ačiū supertėčiams Egidijui Mačerniui ir Valentinui Tiniakovui ir supermamoms Viktorijai Beriozkinienei ir Sandrai Tiniakovai, trenerei Aistei Noreikaitei ir, žinoma, visiems atėjusiems palaikyti savo vaikų“, - „Vakarų ekspresui“ sakė D. Streckis.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder