Klaipėdos lankininkams - visų spalvų medaliai

„Klaipėdos lankininkai“ savo taiklumą išbandė Pakruojyje vykusiose šaudymo iš lanko varžybose „Pakruojo taurė 2022“. Į varžybas susirinko beveik 40 lankininkų iš devynių Lietuvos klubų.

Dalyviai rungėsi dviejų lankų grupėse - olimpinių ir paprastųjų.

Individualiose olimpinių lankų varžybose nugalėtoju tapo Arnas Bieliauskas („Klaipėdos lankininkai“). Gausiausią delegaciją atsiuntę klaipėdiečiai džiaugėsi ir trečiąja pozicija, kurią tarp moterų iškovojo Laila Kuzmienė.

Įdomu tai, kad paprastųjų lankų asmeninėse varžybose antrąją vietą užėmė „Klaipėdos lankininkų“ klubo atstovas Borisas Melnikovas, kuris buvo pasveikintas 85-ojo gimtadienio proga.

Olimpinių lankų komandų varžybose triumfavo Lankininkų sporto klubo trio (Dalia Čiupailienė, Laima Kačonienė ir Regimantas Čiupaila). Antrąją vietą užėmė „Klaipėdos lankininkų“ antroji komanda (Kristina Abromavičienė, Julija Barkauskaitė ir Mindaugas Bogužis), trečiąją - klaipėdiečių pirmoji ekipa (Laila Kuzmienė, Arnas Bieliauskas ir Vidmantas Vaičekauskis).
 

SUSTABDYTA AKIMIRKA. Skaičiuojami taškai.

Paprastųjų lankų varžybose nugalėjo Lietuvos komanda (Virgilijus Šironas, Rimantas Šuliokas ir Ernestas Vilkauskas). Antrąją vietą užėmė klaipėdiečiai (Aistis Dubickas, Borisas Melnikovas bei Andrius Stonkus), trečiąją - šeimininkai „Vajetau“ atstovai Artūras Jacevičius, Tomas Paužuolis ir Skirmantas Vertelka.

ŠŪVIAI. Moterys taikosi į taikinį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder