Klaipėdos mažuosius lengvaatlečius aplankė Kalėdų Senelis

Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje surengtos tradicinės Kalėdinės estafečių varžybos, kuriose įvairiose rungtyse varžėsi per 100 mažųjų šios mokyklos auklėtinių.

Vaikučiai šokinėjo per barjerus, bėgiojo, mėtė kamuoliukus, atliko kitas įvairias smagias užduotis - turėjo į tam tikrą plotą mesti savo sportinius batelius, lįsti per tam tikrus plyšius ir panašiai.

„Smagu buvo žiūrėti, kokios geras emocijas patyrė vaikučiai. Džiugu ir tai, kad kasmet į mūsų Kalėdines estafečių varžybas jų susirenka vis daugiau ir daugiau. Patenkinti liko ir tėveliai, kuriems su Galimybių pasais buvo suteikta proga šias varžytuves stebėti iš lengvosios atletikos maniežo balkono“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Murašovienė.


Ji pasidžiaugė, kad prie šių Kalėdinių estafečių organizavimo šįkart prisidėjo ir Klaipėdos miesto lengvosios atletikos akademija.

Po aktyvaus sporto vaikučiai buvo maloniai nustebinti Kalėdų Senelio vizito.

Šis vaikučiams buvo itin draugiškas ir dosnus - kartu sportavo, o vėliau kiekvienam įteikė po Kalėdinę dovanėlę.

„Sportuokite, klausykite trenerių ir tėvelių. Pas gerus ir sportiškus vaikučius visada apsilanko Kalėdų Senelis. Būkite tokie ir manęs tikrai dar sulauksite", - sakė Kalėdų Senelis.

 

Sidebar placeholder