Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo antrą pergalę „Betsafe-LKL“

(1)

Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo antrą pergalę „Betsafe-LKL“ nugalėdami Gargždų „Gargždai“ komandą.

Pirmoje susitikimo dalyje dviženklę persvarą susikrovę klaipėdiečiai atgal nesidairė, o ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė net 30 taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 94:69 (20:16, 27:18, 18:17, 29:18).

Rungtynės prasidėjo apylygiai, bet po D. Gailiaus tolimo metimo, „Neptūnas“ įgijo 3 taškų pranašumą (7:4). Visgi svečiai atsakė atkarpa 9:2 ir perėmę iniciatyvą (9:13), tačiau neilgam. Gargždų ekipa leistinų pražangų limitą peržengė įpusėjus kėliniui, o tuo naudodamiesi klaipėdiečiai provokavo varžovų pražangas ir dažnai stojo mesti baudų metimus. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai turėjo 4 taškų persvarą (20:16).

Antrąjį ketvirtį uostamiesčio komanda pradėjo lyg ant sparnų – spurtu 11:0, kurį vainikavo M. Vaitkaus taiklus tritaškis metimas su varžovo pražanga (31:16). „Gargždai“ deficitą buvo sumažinę iki 10-ies taškų, bet D. Gailiaus tritaškis ir M. Jogėlos dvitaškis atstatė turėtą 15-os taškų persvarą. Prieš ilgąją pertrauką svečiai dar spėjo surengti sėkmingesnę atkarpą, bet tolimas M. Jogėlos šūvis „Neptūnui“ leido į pertrauką išeiti turint 13-os taškų pranašumą (47:34).

Pirmoje rungtynių dalyje puikiai į žaidimą įsiliejo nuo suolo pakilę „Neptūno“ žaidėjai, kurie pelnė 28 iš 47 komandos taškų. Pastebimiausias aikštėje buvo M. Jogėla, realizavęs visus 5 iš žaidimo mestus metimus.

Trečiajame kėlinyje, po S. Thompson’o tritaškio metimo, skirtumas tarp komandų tapo vienženklis (48:39), bet uostamiesčio klubas greitai susigrąžino turėtą persvarą, o ketvirčiui įpusėjus, po dviejų iš eilės A. Wiley dėjimų, susikrovė rekordinį pranašumą (58:42). Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų beveik nepakito, o klaipėdiečiai paskutiniąsias dešimt susitikimo minučių pradėjo pirmaudami 14 taškų (65:51).

Nokdauną šeimininkai savo varžovams sudavė dar ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 14:2 ir išsiveržė į priekį 26 taškų skirtumu (79:53). Po M. White’o dvitaškio metimo komandas skyrė 30-ties taškų skirtumas (86:56) ir rungtynių nugalėtojas niekam klausimų nebekėlė. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, M. Repšys žengė ant parketo ir taip debiutavo „Betsafe-LKL“.