Klaipėdos „Neptūnas” iškovojo tašką ir atsidūrė antroje turnyro lentelės pozicijoje

(2)

Klaipėdos “Neptūno” futbolininkai 2024 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) "TOP sport" I lygos čempionate išlieka nepralaimėję - penktadienio vakarą Klaipėdos centriniame stadione ant dirbtinės vejos sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su taip pat vienais iš lygos favoritų - Vilniaus BFA.

Pirmieji įvarčiu pasižymėjo svečiai - 12 min. neptūniečių vartus nuginklavo Andrius Kežunas.

29 min. Klaipėdos ekipos žaidėjas Darius Zubauskas išlygino rezultatą - 1:1.

Po pertraukos, antrajame kėlinyje, vilniečiai pirmavo 2:1 po 74 min. Džonio Gabrieliaus Puzo įvarčio.

Klaipėdiečių džiaugsmui neptūnietis Julius Kasparavičiu taikliu smūgiu išlygino rezultatą 83 susitikimo minutę - 2:2.

Klaipėdiečiai iš viso šį sezoną (po 5 turų) įmušė 8 įvarčius, o į savo vartus praleido 4 įvarčius ir su 11 taškų išlieka tarp LFF "TOP sport" I lygos turnyrinės lentelės lyderių - antroje pozicijoje.

Neptūniečius aplenkė 12 taškų turintys Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai.

Priminsime, kad Neptūnas" pirmose sezono rungtynėse Klaipėdoje rezultatu 2:0 įveikė Mažeikių "Atmosferą", vėliau išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidė su "Panevėžio" B ekipa, rezultatu 2:1 palaužė FK "Kauno Žalgiris" B futbolininkus ir 2:1 įveikė "Šiaulius".

Vilniaus BFA sąskaitoje taip pat, kaip ir “Neptūno” - 11 taškų, tačiau jie į savo vartus praleido vienu įvarčiu daugiau - 6, o įmušė tiek pat kaip ir neptūniečiai - 8 įvarčius. Taigi, vilniečiai turnyro lentelėje yra laipteliu žemiau - treti.

Kitas čempionato rungtynes “Neptūnas” žais balandžio 13 dieną Panevėžyje su vietos “Ekranu”, o artimiausios rungtynės Klaipėdoje - balandžio 26 d. su “Garliava”.