Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė

Klaipėdos pliažo tinklininkės - ant bangos: prasibrovė į Europos čempionato atkrintamąsias

(1)

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė  Miunchene (Vokietija) vyskatnčiame Europos čempionate demonstruoja pavydėtiną kovingumą ir užsidegimą bei prasibrovė atkrintamąsias varžybas.

 

Mūsiškės trečiadienį rezultatu 2-1 (19:21, 22:20, 15:13) palaužė Ukrainos porą Valentyną Davidovą ir Dianą Luniną.

Įdomu tai, kad klaipėdietės antrąjį setą, kuris galėjo būti lemiamas, pralaiminėjo 16:19, o vėliau ir 18:20.

Žiūrovai net pakilo iš savo tribūnų laukdami ukrainiečių paskutinio taško ir pergalės, tačiau Ieva su Gerda pademonstravo puikų sportinį charakterį ir narsą - išlygino rezultatą - 20:20 ir pasodino paplūdimio tinklinio sirgalius į savo vietas.

Savo žaidimo bangą pagavusios Klaipėdos pliažo tinklinio atstovės trečiąjį setą laimėjo rezultatu 15:13 ir Europos čempionate žygiuoja toliau.

E grupėje mūsiškės užėmė trečiąją vietą ir žais papildomą mačą dėl patekimo į Top-16. Kol kas jų varžovės dar nėra aiškios.

Įdomu tai, kad antradienį I. Dumbauskaitė su G. Grudzinskaite buvo arti sensacijos - prieš antrąją vietą pasaulio reitinge užimančias olandes Katją Stam ir Raisą Schoon nusileido tik po atkaklios kovos rezultatu 1:2 (11:21, 21:18, 10:15).

Ievai su kitomis porininkėmis Europos pirmenybėse yra dalyvavusi ne kartą, o Gerdai tai - istorinis įvykis, tačiau ji demonstruoja pavydėtiną šaltakraujiškumą ir narsą.

Ieva per savo sportinę karjerą pasiekė išties įspūdingų pergalių - tapo Europos ir pasaulio jaunių čempione, pasaulio taurės bronzos medalio laimėtoja, Europos čempionato zoninių turnyrų (EEVZA) nugalėtoja ir prizininke, pirmojo istorijoje sniego tinklinio Europos čempione, įvairių tarptautinių turnyrų nuolatine dalyve ir nugalėtoja.

"Aš - grynakraujė klaipėdietė. Klaipėda visada buvo, yra ir bus mano gimtasis miestas. Čia mano draugai, bendraklasiai, giminės. Norisi, kad Klaipėdoje tinklinio sportas žengtų dar žingsnį į priekį.

Džiugu, kad mūsų komandai padeda ir Klaipėdos miesto savivaldybė. Esame labai laimingos, kad galime dalyvauti Europos čempionate ir reprezentuoti Klaipėdos vardą. Stengiamės, kiek galime. Kiekviena parama ir pergalė - didelė motyvacija", - pabrėžė I. Dumbauskaitė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder