Klaipėdos pliažo tinklininkių bronzinis spindesys Graikijoje

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Ieva Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė žibėjo Graikijos Ioso saloje vykusiame pasaulinio lygio „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre – iškovoti bronzos medaliai ir 320 pasaulio reitingo taškų.

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės ketvirtadienį laimėjo abu mačus C grupėje ir tiesiausiu keliu pateko į ketvirtfinalį

Grupės pusfinalyje pasaulio ir Europos jaunimo čempionatuose ne kartą pergales skynusi viena geriausių Lietuvos tinklininkių I. Dumbauskaitė kartu su G. Grudzinskaitė rezultatu 2-1 (21:11, 21:23, 15:8) palaužė švedes Kristiną Thurin ir Susanną Thurin ir grupės finale 2-0 (21:17, 21:14) nepaliko didesnių vilčių aukštesnį reitingą turėjusioms kanadietėms Alinai Dormann ir Amandai Harnett.

Penktadienį Klaipėdos atstovės pratęsė pergalių seriją - 2-0 (21:19, 21:15) nugalėjo suomes Idą Sinisalo ir Sarą Sinisalo ir žengė į turnyro pusfinalį.

Čia mūsiškių laukė slovėnės Tjasa Kotnik ir Tajda Lovšin. Ši Slovėnijos pora birželio pradžioje užėmė antrąją vietą Klaipėdoje vykusiame analogiškame „Pro Beach Tour Futures“ turnyre, kuomet finale 0-2 pralaimėjo kitai Lietuvos porai Monikai Paulikienei ir Erikai Kliokmanaitei.

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Graikijoje slovėnėms kaip reikiant kibo į atlapus – iš pradžių pasidalijo po pergale, tačiau lemiamą setą po itin nuožmios kovos rezultatu 15:13 laimėjo slovėnės. Jos ir žengė į finalą.

I. Dumbauskaitė su G. Grudzinskaite kilo į kovą mažajame finale su lenkėmis lenkes Kociolek ir Lodej. Čia Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės jau savo sėkmės paukštės nepaleido – kovą dėl medalių laimėjo rezultatu 2-1 (17:21, 21:10, 16:14).

Džiugu, kad kovingosios Klaipėdos pliažo tinklinio atstovės I. Dumbauskietė ir G. Grudzinskaitė dar kartą įrodė, kad mūsų tinklinio lygis – aukštas, o pergalių siekis ir charakteris – išskirtinis.

Graikijoje pasaulinio lygio turnyre buvo matomas ir Klaipėdos vardas: ant rankų mūsų tinklininkės ryšį juosteles su Klaipėdos miesto pavadinimu ir simbolika, taip dar kartą pabrėždamos, kad atstovauja ne bet kam, o Klaipėdai.

Nuotrauka: Pasaulio ir Europos jaunimo čempionatuose ne kartą pergales skynusi viena geriausių Lietuvos tinklininkių Ieva Dumbauskaitė (dešinėje) su porininke Gerda Grudzinskaite Graikijoje patyrė džiugių emocijų ir iškovojo svarbią bronzinę pergalę.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder