Klaipėdos rankininkai kausis dėl pirmos lygos apdovanojimų

Nelengvai sezoną pradėję, tačiau sparčiai įsibėgėję Klaipėdos „Viesulo SC/Dragūno“ rankininkai iškovojo bilietą į Lietuvos rankinio pirmos lygos finalo ketvertą.

Uostamiesčio komandos žaidimas buvo labai banguotas. Spalio mėnesį 3-ioje vietoje baigęs „Viesulo SC/Dragūnas“, lapkritį patyrė abu pralaimėjimus ir krito į 7-ą vietą. Iki metų galo pavyko pakilti dviem laipteliais į 5-ą vietą.

Šių metų sausį klaipėdiečiai laimėjo visas trejas rungtynes ir, pergalių seriją pratęsę iki penkių, pakilo į 2-ą vietą, o reguliarųjį sezoną užbaigė 3 vietoje, turėdami 9 pergales, 2 lygiąsias ir 5 pralaimėjimus.

Ketvirtfinalyje Klaipėdos komandos varžovais tapo Šalčininkų rajono „Sokol“ rankininkai.

Rungtynes išvykoje „Viesulo SC/Dragūnui“ pavyko laimėti nemaža persvara - 35:27, o praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vykusiose atsakomosiose rungtynėse pasiekta pergalė rezultatu 33:30.

„Jaunimas gal ir nedrįso apie tai galvoti, bet mūsų veteranai ir „Dragūno“ sudėtyje žaidžiantis jaunimas tikrai tikėjosi patekti į finalo ketvertą. Sezono pradžioje ir mes patys apie tai labai daug nemąstėme.

Norėjome, kad žaidėjai turėtų kuo daugiau galimybių pasivaržyti čempionate, įgauti daugiau patirties.

Palengva komanda susižaidė, įsibėgėjome ir pradėjome kelti daugiau tikslų", - sakė komandos treneriai Rasa Juškėnienė ir Vidmantas Toliušis.

Finalo ketvertas vyks balandžio 27-28 dienomis Varėnoje. Pusfinalyje Klaipėdos komanda žais su Šiaulių ekipa.

Čempionate abu tarpusavio susitikimus laimėjo šiauliečiai, tačiau menku skirtumu - 33:30, 33:32, tad neabejotinai pusfinalyje laukia atkakli kova.

„Kamuolys apvalus. Rungtynių rezultatą sunku nuspėti iš anksto. Svarbiausia bus nusiteikimas - norime laimėti, o kaip pasiseks, pamatysime“, - akcentavo treneriai.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder