GERIAUSI. Tarptautinio formato paplūdimio tinklinio „KING & QUEEN“ turnyro lyderiai. KBC nuotr.

Klaipėdos smėlio aikštyne - karaliai ir karalienės

Klaipėdos teniso arenoje, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne, vyko daug azarto ir puikių emocijų sukėlęs tarptautinio formato paplūdimio tinklinio „KING & QUEEN“ ir „MIX of the COURT“ turnyro trečiasis etapas. Šįkart sulaukta ir svečių iš Latvijos.

„Naujoviškai, emocingai, greitu žaidimo tempu ir be galo smagiai pralėkė šis turnyras. Smagu, kad šis pasaulinio lygio formatas vis daugiau dėmesio sulaukia ir Lietuvoje“, - pasidžiaugė turnyrą organizavusi viena iš Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) vadovų Inga Dumbauskienė.

Dalyviai varžėsi susiskirstę į A ir B pogrupius.

A pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Viktorija Mišeikytė ir Agnė Janutaitė-Janušienė, antros liko Jurgita Kazlauskienė ir Neila Savickaitė, trečios - Ilina Frolova ir Deimantė Kasparavičiūtė.

B pogrupio lyderės - Regina Derkintytė-Kaupienė ir Daiva Vaičiulė, antrąją vietą iškovojo Robeta Vakiukaitė ir Skaistė Žlibinaitė, trečiąją - Agnė Laurinaitytė ir Mia Beata Jaugelavičiūtė.

III etapo karaliais tapo Dovydas Augaitis ir Andrius Slušnys. Antrąją vietą iškovojo Niks Purinš ir Roberts Mežals, trečiąją - Martynas Staponas ir Nojus Maksvytis.

„Queen&King MIX“ turnyre triumfavo Viktorija Mišeikytė ir Dovydas Augaitis. Antrąją vietą iškovojo Agnė Janutaitė-Janušienė ir Mindaugas Janušas, trečiąją - Ilina Frolova ir Vitalijus Zinkus.

VARŽYBŲ AKIMIRKOS. Tarptautinio formato paplūdimio tinklinio turnyras „KING & QUEEN“ įdomus tuo, kad vyksta itin dinamiškai, yra nenuspėjami rezultatai ir tai kelia daug gerų emocijų. KBC nuotr.
VARŽYBŲ AKIMIRKOS. Tarptautinio formato paplūdimio tinklinio turnyras „KING & QUEEN“ įdomus tuo, kad vyksta itin dinamiškai, yra nenuspėjami rezultatai ir tai kelia daug gerų emocijų. KBC nuotr.

Dalyviai pasijuto tarsi vasarą pliaže - buvo žaidžiama šildomo smėlio aikštelėse ant nedulkančio smėlio.

Finalinis turnyro etapas Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne vyks gegužės 4 dieną.

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo įrengtame smėlio aikštyne nuolat vyksta veiksmas - prieš kelias dienas čia vyko 3x3 paplūdimio tinklinio įmonių turnyras „Apelsinas Cup“. Apie jį plačiau - artimiausiuose „Vakarų ekspreso“ sporto puslapiuose.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder