Klaipėdos „Viesulo“ dviratininkams - 5 medaliai

Utenoje ir Balninkuose (Molėtų r.) surengtame Lietuvos vaikų (13-14 metų) ir jaunučių (15-16 metų) dviračių plento čempionate daugiausiai medalių iškovojo Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro atstovai. Trenerio Artūro Šiugždinio auklėtiniai pelnė penkis medalius: tris aukso, po vieną sidabro ir bronzos.

Šilalės sporto mokyklos ir „Kvėdarnos“ dviračių sporto klubo atstovai (trenerė Ernesta Strainytė) iškovojo 4 (1-2-1), Kauno sporto mokyklos „Gaja“ (treneris Gintautas Volungevičius) - 3 (1-2-0), o Utenos daugiafunkcio sporto centro (treneriai Alvydas Surgautas ir Martynas Maniušis) - taip pat 3 (0-0-3) medalius.

Du aukso medalius iškovojo Monika Liutinskaitė (Klaipėdos „Viesulo“ SC, treneris A. Šiugždinis). Ji mergaičių grupėje laimėjo ir asmenines lenktynes laikui (5 km), ir 24 km grupines lenktynes.

Asmeninėse 5 km lenktynėse „Viesulo“ auklėtinė Goda Vizgaudaitė iškovojo bronzos medalį.

Asmeninėse lenktynėse laikui tarp jaunučių vaikinų (10 km) greičiausias buvo Arnas Bilertas (Panevėžio RSSG, treneris Algimantas Buividas).

Berniukų grupines lenktynes (36 km) laimėjo Paulius Pučinskas (Klaipėdos „Viesulo“ SC, treneris A. Šiugždinis). Jis iškovojo sidabro medalį ir asmeninėse lenktynėse laikui tarp jaunučių vaikinų (10 km).

Asmeninėse lenktynėse laikui dalyvavo 90, o grupinėse lenktynėse - 74 dviratininkai. Tarp dalyvių buvo ir 8 Ukrainos sportininkai.

Čempionatą surengė Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) ir Utenos dviračių sporto centras.

FOTO APRASAS AUKSINIS FINIŠAS. Monika Liutinskaitė iškovojo du aukso medalius.