Komandiškai puolusi Lietuvos rinktinė nubloškė vengrus nuo planetos čempionato slenksčio

Kelialapį į ateinančią vasarą vyksiančias pasaulio pirmenybes jau užsitikrinusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (9/2) komplikavo Vengrijos (5/6) viltis. K grupės rungtynes Klaipėdoje lietuviai laimėjo rezultatu 89:64 (14:16, 26:15, 23:14, 26:19).

Lietuvos rinktinė strigo rungtynių pradžioje, ir tritaškius sėkmingai laidę vengrai pirmame kėlinyje laikėsi priekyje. Bet po pertraukėlės vaizdas aikštėje pasikeitė – įpusėjus dvikovai šeimininkai jau pirmavo 40:31.

Per pusę rungtynių spėjo pasižymėti visi 11 ant parketo žengusių Lietuvos krepšininkų, įskaitant du debiutantus – Gabrielių Maldūną bei Mantą Rubštavičių.

Trečiasis – Arnas Beručka – pasirodė akistatos pabaigoje ir taip pat suspėjo prisijungti prie taškų pelniusių komandos draugų statistikos protokole.

Trečiame kėlinyje lietuviai ėmė tolti, ir intriga Klaipėdoje jau pamažu sklaidėsi, o paskutinė atkarpa tebuvo formalumas.