Kroatijos komanda sugriuvo per kelias minutes, į finalą keliauja Argentina

Pasaulio čempionate Katare pirmajame pusfinalyje lygi kova vyko tik pirmąjį rungtynių pusvalandį. Po to Argentinos rinktinė vieną po kito įmušė du įvarčius ir pasiekė užtikrintą pergalę. Kroatijos futbolininkus ji nugalėjo 3:0 (2:0).

Abi komandos pusfinalį pasiekė tik po 11 metrų baudinių serijų ir abi rungtynes pradėjo atsargiai. Pirmąjį pusvalandį buvo daug kovos ir nė vienos labai pavojingos progos.

Mačo scenarijų pakeitė viena argentiniečių ataka.

Kroatų vartininkas Dominikas Livakovičius nugriovė gynėjų visiškai užmirštą Chulianą Alvaresą (Julian Alvarez), teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį 34 min. užtikrintai realizavo Lionelis Mesis (Lionelis Mesis).

L.Mesis šiame čempionate pasižymėjo penktą kartą ir rezultatyviausių žaidėjų sąraše pasivijo prancūzą Kilianą Mbapė (Kylian Mbappe).

Iš viso pasaulio čempionatuose tai buvo 11-asis argentiniečių lyderio įvartis. Pagal šį rodiklį L.Mesis tapo Argentinos rekordininku, aplenkęs Gabrielį Batistutą.

Netrukus kroatai patyrė dar vieną smūgį. 39 min. Ch.Alvaresas prasiveržė pro porą gynėjų ir padvigubino persvarą.

Iki kėlinio pabaigos argentiniečiai galėjo įmušti trečią įvartį, tačiau pavojingą smūgį galva atrėmė D.Livakovičius.

Po pertraukos kroatų bandymai užgulti vartus nedavė vaisių, o argentiniečiai pavojingai kontratakavo.

69 min. L.Mesis prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko puikų perdavimą Ch.Alvaresui, padidinusiam persvarą iki trijų įvarčių.

Kroatai nesugebėjo pakartoti 2018 m. žygio - prieš ketverius metus jie žaidė pasaulio čempionato finale.

Argentina į pasaulio pirmenybių finalą pateko po neilgos pertraukos. Pastarąjį kartą ji kovojo dėl aukso 2014 m., bet tada 0:1 nusileido Vokietijai.

Antroji finale žaisianti komanda paaiškės po trečiadienį 21 val. prasidėsiančių Prancūzijos ir Maroko rinktinių rungtynių.

Finalas įvyks gruodžio 18 d.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder