Laisvydui Kanciui - medalis „Už nuopelnus Klaipėdos sportui“

Tik šios savaitės viduryje iš Dakaro ralio grįžęs klaipėdietis Laisvydas Kancius sulaukė miesto valdžios dėmesio - penktadienį jis lankėsi Miesto rotušėje ir buvo apdovanotas aukščiausiu Klaipėdos miesto sporto įvertinimu -  medaliu "Už nuopelnus Klaipėdos sportui".

2023 metų dviejų Dakaro ralio etapų nugalėtojas ir pasaulio čempionato įskaitoje į trečiąją vietą pakilęs L. Kancius Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui ir vicemerui Arvydui Cesiuliui bemaž valandą pasakojo Dakaro ralio įspūdžius, patirtus iššūkius, vaizdžiai atskleidė šių lenktynių sudėtingumą, reikalingą beprotišką užsispyrimą ir tokio lygio lenktynėms būtinus didžiulius finansinius išteklius.

"Norint dalyvauti 2024 metų Dakaro ralyje turiu viską pradėti nuo balto lapo: reikia naujos technikos ir finansų. Visada Dakaro ralyje pabrėžiu, kad atstovauju Klaipėdos miestui: bivake iškeliu Lietuvos ir Klaipėdos vėliavas", - akcentavo L. Kancius.

Klaipėdos meras V. Grubliauskas žadėjo, kad dės visas pastangas, jog miestas prisidėtų prie šio lenktynininko pergalių siekimo ne tik morališkai palaikydamas, bet ir finansiniu atžvilgiu.

"Pats tikrai ne tik miestui, bet ir Lietuvai darai išties daug. Dabar jau laikas kalbėti, kad Klaipėda privalo ir tikrai padarys viską, kad Tu ir dykumoje jaustumeisi klaipėdiečiu, kad dykumoje žinotum, jog Klaipėda ne tik žodžiais, bet ir konkrečiais darbais ir sprendimais yra su Tavimi.

Tu atidavei Klaipėdai labai daug, atėjo laikas Klaipėdai atiduoti viską, ką gali. Tokio masto sporto renginyje skamba Klaipėdos ir Lietuvos vardas - tai nuostabu. Laisvydai, Tu esi tikras Klaipėdos miesto sporto ambasadorius, didžiuojamės Tavimi. Ačiū Tau už Tavo skambias pergales", - kalbėjo Klaipėdos miesto meras. 

Tuoj po šių žodžių Klaipėdos meras L. Kanciui įteikė medalį "Už nuopelnus Klaipėdos sportui" ir Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 10-mečio trofėjų.  

Netuščiomis į Miesto rotušę atėjo ir L. Kancius: jis atsinešė šių metų Dakaro ralyje iškovotus du medalius, juos parodė, o netrukus Klaipėdos miesto merui įteikė ir šių metų Dakaro ralio marškinėlius. 

Su kokiais iššūkiais Laisvydas Kancius susidūrė Dakaro ralyje ir kokie jo įspūdžiai iš šių bene pavojingiausių ir prestižiškiausių pasaulio lenktynių, "Vakarų eksprese" jau rašėme. Apie tai plačiau paskaityti galite ČIA.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder