LCC buria sirgalius dvikovai su „Kibirkštimi“

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės šį sezoną žingsniuoja be suklupimų - Baltijos moterų krepšinio lygos čempionate iškovojo trečiąją iš eilės pergalę. Šįkart Viliaus Stanišausko auklėtinės rezultatu 96:52 (26:15, 21:17, 21:11, 28:9) sutriuškino Talino „TSA / CITYTEED“ ekipą.

Šeimininkėms Gerda Raulušaitytė per 27 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 efektyvumo balus.

LCC gretose rezultatyviausia buvo Viltė Andrunavičiūtė, per 17 minučių pelniusi 21 tašką (1/3 dvit., 4/6 trit.). Ji taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse uostamiesčio komandos krepšininkės smeigė 13 iš 35 (37 proc.), o viešnios iš Estijos atsakė 3 taikliais šūviais iš 20 (15 proc.).

STRATEGAS. LCC tarptautinio universiteto treneris Vilius Stanišauskas praėjusį sezoną su šia ekipa pasiekė stulbinamų pergalių: jo auklėtinės tapo Lietuvos ir Baltijos moterų krepšinio lygos vicečempionėmis, taip pat pelnė ir sidabro medalius Karalienės taurės turnyre. Jo tikslas - nenuleisti kartelės ir šiemet, o gal net pabandyti kibti ir į aukso medalius. LCC nuotr.

LCC taip pat sėkmingiau dalinosi kamuoliu ir įsirašė 28 rezultatyvius perdavimus prieš varžovių 11.

Talino komandoje išsiskyrė Laura Liisa Grunmann, kurios sąskaitoje per 23 minutes buvo 11 taškų (2/5 dvit., 0/2 trit., 7/10 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 16 naudingumo balų.

Jau šį sekmadienį į Klaipėdą atvyks ir su šeimininkėmis LCC tarptautinio universiteto studentėmis stos Lietuvos čempionės Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės. Dvikovos „Michealsen“ centre (Kretingos g. 36) pradžia - 15 val.