LCC merginos 26 taškų skirtumu palaužė panevėžietes

(1)

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės ir toliau stiprina pirmosios vietos pozicijas Lietuvos moterų krepšinio lygos („SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lyga") čempionate - Klaipėdoje rezultatu 91:65 (26:16, 24:16, 19:18, 22:15) nugalėta „MKK Panevėžio" ekipa. Tai buvo 17-oji Viliaus Stanišausko auklėtinių pergalė iš 19 rungtynių.

Klaipėdiečių raktas į pergalę - koncentracija ir gera gynyba.

LCC merginos suklydo 13 kartų, o varžoves privertė suklysti dvigubai daugiau kartų - 26.

Klaipėdietėms Urtė Slavickaitė per 23 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 4/9 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Jai geriausiai talkino Lina Loceniece, kuri per 24 minutes pelnęs 22 taškus (4/9 dvit., 4/11 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 efektyvumo balų.

Panevėžio ekipos gretose išsiskyrė Kristė Timofejeva, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 17 taškų (2/5 dvit., 3/3 trit., 4/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Klampokos rungtynės, vietomis pamesdavome koncentraciją gynyboje ir labai nesusimetėme laisvų metimų iš po krepšio, bet gerai atakavome iš trijų taškų zonos, bet daugelis metimų irgi neįkrito", – dėstė rungtynių MVP tapusi Savickaitė.

LCC: Lina Loceniece 22 (4/9 dvit., 4/11 trit., 5 atk. kam.), Urtė Slavickaitė 20 (4/6 dvit., 4/9 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Maiara Pereira Dias 12 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Maisa Pereira Dias 11 (4/10 dvit., 7 atk. kam.), Neda Pliatkutė 8 (4/5 dvit., 5 rez. perd.).

„MKK Panevėžys": Kristė Timofejeva 17 (3/3 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 8 kld.), Urtė Bukauskaitė (2/3 trit., 12 atk. kam., 4 kld.) ir Evelina Razgutė (5 rez. perd., 5 kld.) po 10, Dovilė Saurazaitė (1/6 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd.) ir Miglė Kisarauskaitė po 9, Agnesė Garčinskaitė 8 (7 atk. kam.).

Artimiausias rungtynes LCC merginos žais kovo 3 dieną (sekmadienį) išvykoje su "ŠiaulIai-Vilmirs" ekipa. Tai bus Baltijos moterų krepšinio lygos čempionato rungtynės.