LCC merginos tęsia pergalių seriją

(2)

Dar vieną užtikrintą pergalę Baltijos moterų krepšinio čempionate iškovojo LCC tarptautinis universitetas. Šįkart Viliaus Stanišausko auklėtinės namuose 15 taškų skirtumu - 74:59 (25:15, 14:14, 17:15, 18:15) įveikė Rygos Stradinio universitetą.

Susitikimo tėkmę klaipėdietės pakreipė į savo pusę po 10 pelnytų taškų be atsako ir antrojo kėlinio pradžioje atitrūkus dviženkle persvara - 29:15.

LCC šiose rungtynėse išnaudojo savo visas 12 žaidėjų.

Klaipėdietėms Maisa Pereira Dias per 27 minutes pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Lina Loceniece per 26 minutes pelniusi 19 taškų (3/4 dvit. 4/12 trit.) ir surinkusi 8 efektyvumo balus.

Pralaimėtojoms Anita Mikelsone per 32 minutes surinko 11 taškų (4/8 dvitaškiai, 3/4 baudų metimai), 14 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus ir 26 naudingumo balus.

„Rungtynės pozityvios tuo, kad laimėjome. Prametėme daug gerų metimų, kova dėl kamuolio irgi nepatiko. Atėjome į rungtynes per daug lengvai nusiteikę, bet aš sakau, kad turime gerbti kiekvieną varžovą ir save patį. Taip negali būti, todėl nesu patenkintas rungtynėmis“, - patenkintas rungtynėmis nebuvo LCC strategas Vilius Stanišauskas.