GALINGA JĖGA. LCC krepšininkės šį sezoną demonstruoja vienybę, susitelkimą ir kovotojų charakterį. LCC nuotr.

LCC merginos toliau nuo kelio šluoja savo varžoves

(1)

LCC tarptautinis universitetas Baltijos moterų krepšinio lygos čempionate toliau vieną po kitos triuškina varžoves. Šįkart Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 23 taškų skirtumu - 87:64 (20:9, 23:20, 17:18, 27:17) nukovė „Šiaulių-Vilmers“ krepšininkes.

Tai jau buvo 19-oji LCC merginų pergalė (yra patyrusios vos 4 pralaimėjimus) Baltijos moterų krepšinio lygoje. Klaipėdietės yra vienvaldės šio čempionato lyderės.

Dvikovoje su šiaulietėmis LCC krepšininkes į pergalę vedė Maiara Dias, kuri per 33 minutes pelnė 21 tašką (8/8 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), po krepšiais atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Lina Loceniece pridėjo 19 taškų (5/10 trit.), Elizabete Bulane - 15 (3/4 trit.), Maisa Pereira Dias - 13 taškų (5/9 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.).

Šiaulietėms Malia Rose Bambrick per 28 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 efektyvumo balų.

„Didžiuojuosi savo komanda ir sveikinu ją su pergale. Reikia didžiuotis ne tik komanda, o visu universitetu, komandos vadovybe, miestu, visi prisidėjo prie to, kur dabar esame, ir ruošiamės Karalienės taurei bei atkrintamosioms“, - kalbėjo LCC vyriausiasis treneris V. Stanišauskas.