Lietus bėgikų neišgąsdino

Klaipėdoje vykęs jubiliejinis, jau 15-asis, „Vilties bėgimas“ sutraukė apie 5 tūkstančius dalyvių. Dėl kilnaus tikslo - paramos sergantiesiems onkologinėmis ligomis - bėgusių klaipėdiečių ir miesto svečių neišgąsdino ir prapliupęs lietus.

„Vakarų ekspreso“ pakalbintas „Vilties bėgimo“ iniciatorius ir idėjos autorius brolis Benediktas prisiminė istoriją, kurį įvyko prieš 15 metų.

„Pamenu, kai organizavome pirmąjį “Vilties bėgimą„, Atgimimo aikštėje stovėjo du asocialūs, nevengiantys alkoholio vyrai, ir aš juos paraginau bėgti kartu su kitais dalyviais. Dar teko juos gražia forma stumtelti, kad ryžtųsi startuoti. Tiesa, jie nebėgo, bet nužingsniavo kartu su kitais “Vilties bėgimo„ dalyviais. Dabar šie vyrai jau bėgioja maratonus. Tai tarsi savotiškas Dievo pirštas, pastūmėjęs juos keistis“, - įkvepiančią istoriją prisiminė brolis Benediktas.

Aktyvios veiklos Atgimimo aikštėje vyko visą savaitgalį: šeštadienį sveikatingumo studija „Ginsvė“ kartu su Šv. Pranciškaus Asyziečio vienuolynu organizavo „Vilties treniruočių dieną“, kurios metu vyko zumbos, „Tai box“ ir įvairios kitos smagios treniruotės, o sekmadienį dar šalia Atgimimo aikštės buvo organizuojamas „Mažųjų vilties bėgimas“. Čia dalyvavo net 320 vaikų ir 15 ratuotų mamyčių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder