Klaipėda vėl vertins galimybę statyti 15 tūkst. vietų futbolo stadioną

Lietuvos futbolo federacijos verdiktas: Marijampolės komanda šalinama iš varžybų

Rugsėjo 25 dieną, pirmadienį, vyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis. Pagrindinis posėdžio klausimas buvo dėl Optibet Pirmos lygos dalyvių „MML City“ klubo situacijos bei ateities. LFF Vykdomasis komitetas priėmė sprendimą šalinti Marijampolės komandą iš pirmenybių.

Sprendimas įsigalioja nedelsiant – šį vakarą turėjusios įvykti rungtynės tarp „MML City“ ir „Kauno Žalgirio“ B futbolininkų žaidžiamos nebus.

„Dėl Marijampolės komandos buvome gavę ne vieną signalą iš atitinkamų institucijų, kaip „Sportradar“ , todėl turėjome imtis veiksmų. Norėjosi tai padaryti anksčiau, tačiau dėl teisinių procedūrų visas procesas užtruko.

Nėra malonus atvejis, kai čempionato eigoje komanda turi būti pašalinta iš čempionato, tačiau manome, kad šiuo atveju tai yra vienintelis teisingas žingsnis“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Kadangi „MML City“ sužaidė daugiau nei pusę čempionato rungtynių, iškovoti taškai komandai bus palikti, o visose likusiose akistatose komandai bus įskaitomi techniniai pralaimėjimai 0:3.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder