Lietuvos krepšinio rinktinė žais Klaipėdoje: bilietai prie aikštės - po 100 eurų

(2)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė daugiau nei po mėnesio - vasario 23 dieną - atvyks į Klaipėdą ir "Švyturio" arenoje žais FIBA 2023 metų Pasaulio taurės atrankos varžybų rungtynes su Vengrijos rinktine.

 

Nors Lietuvos krepšinio rinktinė jau yra užsitikrinusi kelialapį į vasaros pabaigoje Azijoje vyksiantį pasaulio čempionatą, tačiau krepšinio sirgaliai neatsispiria norui iš arti pamatyti krepšinio žvaigždes.

Jau yra ir tokių, kurie įsigijo bilietus visai šalia krepšinio aikštelės. Tokio bilieto kaina - 100 eurų. 

Tačiau toli gražu ne visi gali sau leisti tokią prabangą ir bilietus labiau perka tolimesnėse arenos vietose. Bilietų kainos nuo pasirinkto sektoriaus kainuoja atitinkamai 15, 25, 35 ir 100 eurų.   

"Situacija yra gera tuo, jog mums nereikia susitelkti į konkrečias rungtynes, kadangi turime bilietą į Pasaulio čempionatą. Visgi, Lietuvos rinktinės kriterijai visada yra aukšti, kartais nepasiseka, tačiau norime laimėti kiekvienose rungtynėse ir šis mačas nebus išimtis. Būtent todėl mums reikalingas sirgalių užnugaris, kviečiu atvykti ir palaikyti mūsų rinktinę“, – mintimis dalijosi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje Vengrijoje Lietuva po atkaklios kovos iškovojo pergalę. Praėjusių metų rugpjūčio 24 d. vykusias rungtynes lietuviai laimėjo rezultatu 88:78. Mūsiškių gretose rezultatyviausiai žaidė po 19 taškų pelnę Jonas Valančiūnas ir Rokas Jokubaitis, o varžovų komandoje labiausiai išsiskyrė Adamas Hanga (18 tšk.). Per 10 rungtynių vengrai iškovojo 5 pergales ir patyrė tiek pat pralaimėjimų.

„Lyginant su rungtynėmis vasarą, savo gretose neturėsime ryškiausių žvaigdžių, tačiau aš kaip treneris, kartu su visu štabu, tikiuosi, jog rungtynėse atiduosime širdį ir rodysime kiek galime geresnį krepšinį,“ – kalbėjo K. Kemzūra.

Nors artėjančios rungtynės atrankoje į FIBA pasaulio čempionatą sportiniu principu nieko nelems, tačiau jų svarba mūsų rinktinei nėra mažesnė.

„Svarbi detalė – motyvacija. Mūsų rinktinei šios rungtynės iš esmės nieko nelemia, bet kitoms komandoms bus labai svarbu, ar laimime, ar daliname taškus. Puikiai prisimename, jog Europos čempionato rungtynės Prancūzijai su Bosnija ir Hercegovina nieko nelėmė, tačiau sprendė mūsų likimą tolimesnėje kovoje.

Mes vylėmės, jog jie kausis, ką kiekviena komanda ir turėtų daryti, nenusileisti bei neatsipalaiduoti. Tai vienas iš kriterijų išlaikyti savo lygį, mes turime išeiti ir parodyti pastangas, atsinešimą visu rimtumu“, – mintis finalizavo K. Kemzūra.

Bilietus į vasario 23 d. Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje vyksiančias Lietuvos vyrų rinktinės rungtynes platina kakava.lt.
 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder