Lietuvos rinktinė metus užbaigė lygiosiomis su Kuveito komanda

Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienio vakarą sužaidė paskutines savo rungtynes 2021-aisiais metais. Kontrolinėje akistatoje Valdo Ivanausko auklėtiniai Vilniaus LFF stadione lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė su Kuveito komanda.

Rungtynės prasidėjo apylygiai – nė viena komanda neturėjo didesnės teritorinės persvaros ir bandė kontroliuoti kamuolį.

Visgi kėlinio eigoje lietuviai perėmė teritorinę persvarą ir pradėjo vis dažniau užsibūti varžovų aikštės pusėje, o tai virto pavojingais Arvydo Novikovo ir Donato Kazlausko smūgiais. Tačiau abu kartus varžovus gelbėjo vartininkas, o dar kelis sykius kamuolys praskriejo greta virpsto.

Kai jau atrodė, kad pirmasis kėlinys baigsis nulinėmis lygiosiomis, prieš pat pertrauką galingu smūgiu iš toli iššovė svečių atstovas Fawazas Ayedhas, tad po pirmo kėlinio lietuviai atsiliko 0:1.

Antrąjį kėlinį lietuviai pradėjo savo atakų banga ir jau pirmosiomis kėlinio minutėmis rezultatą pavyko išlyginti, kai pakartotiniu smūgiu po užsitęsusios atakos pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Justas Lasickas.

Vėliau lietuviai ir toliau bandė su kamuoliu būti kiek ilgiau, tačiau rimtų progų susikurti nepavyko nė vienai pusei. Per likusį kėlinio laiką lietuviai susikūrė dar kelias pusproges, mačo pabaigoje pabandė užspausti oponentus prie jų vartų, tačiau įveikti varžovų vartininko nepavyko, tad mačas pasibaigė lygiosiomis.

Šiose rungtynėse Lietuvos rinktinės gretose debiutavo du futbolininkai – po pertraukos aikštėje pasirodę vartininkas Titas Krapikas ir puolėjas Armandas Kučys.