Lietuvos vyrų rinktinės fizinio rengimo treneris dirbs Klaipėdoje

Lietuvos vyrų rinktinės fizinio rengimo treneris Robertinas Vilimas dirbs Klaipėdoje. Jis jungiasi į LCC moterų ekipos gretas, kurią treniruoja tituluoti treneriai Vilius Stanišauskas ir Lina Brazdeikytė, o komandos gretose yra ir U18 Europos krepšinio čempionių.
 

"Labai džiaugiuosi, kad komandos gretas papildė Robertinas Vilimas. Tai labai talentingas ir gabus treneris, kuris padės mūsų komandai siekti užsibrėžtų tikslų, individualiai padės jaunoms žaidėjoms tobulėti ir dalinsis savo sukaupta patirtimi su trenerių kolektyvu", - "Vakarų ekspresui" sakė LCC komandos vadovas Marius Tamolis.

R. Vilimas anksčiau yra direbęs Klaipėdos "Neptūno" ir Panevėžio "Lietkabelio" komandose ir su treneriu Kaziu Maksvyčiu šiose ekipose pasiekė skambių pergalių.

LCC moterų komandos vyr. treneris - šiemet su Lietuvos U-18 merginų krepšinio komanda Europos čempionų titulus iškovojęs Vilius Stanišauskas pasidžiaugė, kad LCC merginų komandos branduolį sudaro studentės.

„Turime žaidėjų iš daug skirtingų šalių: Brazilijos, Serbijos, Kosovo, Kipro, Ukrainos, Latvijos. Dauguma atstovavo savo jaunimo ar moterų rinktinių komandoms. Turime tokią strategiją: pasikviesti čia studijuoti, duoti mokslams stipendiją, suteikti visas sąlygas", - sakė V. Stanišauskas.

Jis LCC moterų komandą treniruoja jau trečius metus.

Vasarą prie LCC komandos trenerių štabo prisijungė 1997 metų Europos krepšinio čempionė Lina Brazdeikytė.

„Ji turi sukaupusi labai daug patirties: juk ir pati žaidė krepšinį labai aukšto lygio, ir turi trenerės patirties ne tik Lietuvoje, bet ir Prancūzijoje. Iš Linos yra ko pasimokyti. Turėti tokį žmogų trenerių štabe – labai gerai ir man, ir visai mūsų organizacijai“, – pabrėžė V. Stanišauskas.

Šiemet LCC komanda dalyvaus Lietuvos ir Baltijos moterų krepšinio lygos čempionatuose ir jau tikisi parodyti nagus.

LCC ekipoje rungtyniauja dvi Europos U-18 krepšinio čempionės – Erika Ieva Kraujelis ir Austė Jurevičiūtė, Lietuvos moterų krepšinio lygos žaidėja Laura Jurčiūtė.

Komandą papildė sesės iš Brazilijos Maisa Dias ir Maiara Dias. Maisa pernai žaidė Klaipėdos „Neptūno“ komandoje, Maiara – Liepojoje. Abi atstovavo Brazilijos jaunimo rinktinėms.

Latvė Elizabeta Bulane šiemet atstovavo Latvijos U-20 rinktinei, taip pat debiutavo ir Latvijos moterų rinktinėje draugiškose rungtynėse.

Prancūzė Salome Cordinier atvažiavo iš Amerikos, kur baigė universitetą, Klaipėdoje studijuoja magistrantūrą. Ji taip pat atstovavo Prancūzijos jaunimo rinktinėms.

Polina Korbut šią vasarą žaidė Ukrainos U-18 rinktinėje.

Taip pat prie komandos prisijungė žaidėja iš Kipro Panagiota Karyakou.

LCC komandoje iš praėjusių metų dar liko Kateryna Dike (Ukraina), Gustė Drakšaitė, Erika Budajeva, Karina Budajeva, Vanja Petrovič (Serbija), Arba Hashani (Kosovas), Maria Mello (Brazilija).

Komandą paliko Austėja Kasnaravičiūtė, Beata Staponaitė ir Žaneta Gustytė.

LCC moterų komanda 2022-2023 metų krepšinio sezoną pradės jau spalio 14 dieną (penktadienį) 18 val. namuose, LCC tarptautinio universiteto sporto salėje (Kretingos g. 36), rungtynėmis prieš Talino "Audentes" ekipą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder