„Linedance marių fiestoje“ - 300 šokančiųjų

Linijinių šokių mokykla "Linedance LT" Klaipėdoje surengė festivalį „Linedance marių fiesta", kuriame dalyvavo bemaž 300 šokėjų, 25 kolektyvai iš daugiau nei 10 skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių.

"Teatro aikštėje apkabinome Anikę ir išplaukėme į raibuliuojančias marias. Nuostabu, kai laikas sustoja, o kartu šoka žmonės, keltas Kuršių mariose ir visa pajūrio gamta... Nuostabu,  kai mojuoja, ploja bei filmuoja praplaukiančių laivų ir jachtų keleiviai, o marios užsipildo dar negirdėtais garsais... Turi būti kartu, kad pajustum tą didelį jausmą ir visą gerąją emociją parsivežtum su savimi namo", - pasakojo šokių mokyklos "Linedance LT" vadovės Rūta Židžiūnienė ir Renata Janušonienė.

Pasak jų, organizuojant šią "Linedance marių fiestą" svečiams iš kitų miestų buvo norima parodyti tai, kas Klaipėdoje gražiausia.

"Visi pamatė, kokia Klaipėda yra jauki, miela, bendruomeniška ir svetinga. Festivalyje siautėm ryškiai, garsiai, o skirstėmės namo – lėtai. Džiaugiames ir dėkojame, kad "Linedance marių fiesta" rado vietą visų mūsų, dalyvių, širdyse. Tikimės, kad kitąmet organizuosime antrąją "Linedance marių fiestą" ir tai galiausiai taps tradicija", - sakė organizatorės.

Jos pasidžiaugė, kad vaizdas, kai AB "Smiltynės perkėlos" kelte šoko 300 šokėjų, buvo išties įspūdingas.

"Šoko ir vaikai nuo maždaug šešerių metukų, ir jų mamos bei močiutės. Į "Linedance marių fiestą" įsijungė kelios kartos ir visi jautėsi taip jaukiai, lyg namuose", - pasidžiaugė Rūta Židžiūnienė.

VANDENS APSUPTYJE. Ant Kuršių marių "Smiltynės perkėlos" kelte "Linedance marių fiesta" tęsėsi apie 3 valandas. Organizatorių nuotr.  

Organizatorės liko sužavėtos ir klaipėdiečių bendruomeniškumu, draugiškumu ir ištiesta pagalbos ranka.

"Noriai bendradarbiavo ir pagelbėjo Klaipėdos savivaldybės darbuotojai, Dramos teatras mums suteikė elektrą, "Smiltynės perkėlos" pardavimų ir klientų aptarnavimo direktorius Darius Undžys noriai sprendė visus klausimus, pagelbėjo, UAB "Miau muzika" apsiėmė įgarsinti mūsų fiestą neįprastomis sąlygomis - ant Kuršių marių vandens. Visiems jiems norime padėkoti", - kalbėjo "Linedance marių fiestos" organizatorės. 

Sidebar placeholder