„Liverpool“ po pagrindinio vartininko traumos sunkia pergale įtvirtino savo lyderystę

„Liverpool“ išvykoje įveikė ‚Crystal Palace‘ Anglijos ‚Premier‘ lygos (APL) 2024/25 m. sezono 7-ojo turo atidarymo rungtynėse. Rungtynės Londono „Selhurst Park“ stadione baigėsi rezultatu 0:1.

Arne Slouto auklėtiniams pavyko įveikti „Crystal Palace“.

Pergalingą įvartį 9-ąją rungtynių minutę pelnė Diogo Jota - portugalų puolėjas pelnė pergalingą įvartį į Cody Gakpo vartus.

Pažymėtina, kad antroje rungtynių pusėje „raudonieji“ vertėsi be pagrindinio vartininko - traumą patyrė brazilas Alissonas, kurį 79 minutę pakeitė čekų vartininkas Vitezslavas Jarosas.

Po šios pergalės „Liverpool“ su 18 taškų užsitikrino pirmąją vietą APL lygoje.

Arne Sloto auklėtiniai 4 taškais lenkia „Manchester City“ ir „Arsenal“, kurie sužaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau. „Crystal Palace“ žengia iškritimo zonoje 18-oje pozicijoje, savo sąskaitoje turėdamas tik tris taškus.

APL aštuntojo turo rungtynėse, kurios vyks po tarptautinės pertraukos, „Liverpool“ spalio 20 d. svečiuose priims „Chelsea“, o Oliverio Glasnerio komanda diena vėliau išvykoje žais su „Nottingham“.