"Liverpool" tikisi, kad Sadio Mane išvyks "artimiausiomis dienomis", o "Bayern" ketina patenkinti 40 mln. svarų sterlingų reikalavimus

Miuncheno "Bayern", nepateikę dviejų ankstesnių pasiūlymų, artimiausiomis dienomis pagaliau turėtų sudaryti 40 mln. svarų sterlingų vertės sandorį dėl iš "Liverpool" norinčios išvykti žvaigždės Sadio Mane, - paskelbė dailystar.co.uk.

Archyvų nuotr.

Praėjusį mėnesį Mane sukėlė "raudonųjų" gerbėjų šėlsmą, kai užsiminė, kad šią vasarą norėtų palikti "Anfield" ir mesti naują iššūkį.

Iki dabartinės sutarties pabaigos liko kiek daugiau nei 12 mėnesių, tačiau 30-metis žaidėjas nesugebėjo susitarti su "Liverpool" vadovybe dėl naujos sutarties.

Miuncheno "Bayern" tapo pagrindiniais pretendentais pasirašyti sutartį su "Liverpool" žvaigžde, tačiau "raudonieji" jau atmetė du Vokietijos milžinų pasiūlymus.

Tačiau, pasak "The Telegraph", vis labiau tikimasi, kad "Bayern" pagaliau pateiks priimtiną pasiūlymą už Mane.

Nuo tada, kai 2016 m. vasarą atvyko į klubą iš "Southampton", Mane tapo didžiuliu laimikiu ir tapo vienu rezultatyviausių "Premier" lygos puolėjų.

Senegalo žvaigždė per 269 rungtynes "raudoniesiems" pelnė 120 įvarčių ir turėtų tapti pirmuoju anksčiau neliečiamo "Liverpool" puolimo trejeto nariu, kuris paliks klubą.

Nors Mane netektis bus skaudi, "Liverpool" tikisi sušvelninti populiaraus puolėjo išvykimo smūgį, sudarydami sandorį dėl "Benfica" puolėjo Darwino Nunezo.

22 metų urugvajiečių puolėją, kuris praėjusį sezoną Portugalijos milžinams per 41 rungtynes įmušė 34 įvarčius, persekioja daugybė Europos sunkiasvorių, tačiau "raudonieji" turi visas galimybes atremti varžovų susidomėjimą ir artimiausiomis dienomis sudaryti sandorį.
 

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

 

"Liverpool" tikisi, kad Sadio Mane išvyks

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder