De Bruyne

"Manchester City" sutriuškino varžovus FA taurėje - De Bruyne asistavo grįžęs po traumos

"Manchester City" FA taurės turnyro 1/32 finalo rungtynėse įveikė "Huddersfield". Rungtynės Mančesterio "Etihad" stadione baigėsi rezultatu 5:0.

Pirmoje rungtynių pusėje "Citizens" sukūrė patogią persvarą Philo Fodeno ir Juliano Alvarezo pastangomis, kurie įmušė atitinkamai 33-iąją ir 37-ąją minutėmis.

Po pertraukos Josepo Guardiolos auklėtiniai rezultatą padidino.

58-ąją minutę į svečių vartus įmušė Oscaras Bobbas, o 65-ąją minutę Fodenas įmušė savo antrąjį įvartį, taip užbaigdamas dublį.

74-ąją minutę po Kevino De Bruyne'o perdavimo rezultatą įtvirtino Jérémie Doku - abu žaidėjai buvo neseniai atsigavę po traumų ir antroje rungtynių pusėje pasirodė kaip keitimai.

Pažymėtina, kad K. De Bruyne'ui tai buvo pirmosios rungtynės nuo praėjusios vasaros.

Belgijos rinktinės vidurio gynėjas nežaidė nuo tada, kai rugpjūčio 11 d. APL rungtynėse su "Burnley" patyrė traumą.

Priminsime, kad būtent "Manchester City" yra dabartinis FA taurės laimėtojas.

Praėjusiais metais P. Guardiolos komanda finale rezultatu 2:1 įveikė "Manchester United".