Mantas Kalnietis: „Kiekvieną dieną jaučiuosi vis geriau“

Lietuvos krepšinio rinktinės, kuri tęsia pasiruošimą birželio 29-liepos 4 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiam olimpinės atrankos krepšinio turnyrui, kapitonas Mantas Kalnietis jau atsigauna po čiurnos traumos ir teikia džiugių vilčių.

„Natūralu, kad po pusantro mėnesio nebėgiojimo, nesportavimo, be normalaus krepšinio su kontaktu yra nelengva, bet džiaugiuosi, kad čiurna taisosi į gerąją pusę ir kiekvieną dieną jaučiuosi vis geriau, - optimistiškai į situaciją žiūrėjo M. Kalnietis. - Procesas yra lėtas, nelabai malonus, bet tiesiog reikia jį išgyventi, praeiti ir kiekvieną dieną po truputį pridėti.“

Pasak įžaidėjo, Lietuvos rinktinės treniruotėse juntamas vis geresnis žaidimas, o prie to daug prisideda ir tie žaidėjai, kurie vėlai baigė sezonus bei dar nespėjo prarasti įgautos sportinės formos.

„Procesas juda. Jaučiasi, kad kai kurie vyrukai, kurie baigė sezoną neseniai, yra geros formos ir nėra ilgo įsivažiavimo, kaip ateiname kartais iš lauko po fizinio pasirengimo treniruočių. Judame į priekį, kaip visą laiką norisi, kad viskas vyktų greičiau, bet tiek žaidėjai, tiek treneriai patenkinti rezultatu ir vienas kito supratimu, kaip tas ryšys tarp mūsų gerėja. Bet visiems sąlygos vienodos“, - kalbėjo ilgametis rinktinės krepšininkas.

Žvelgdamas į tai, kokią rinktinę pavyko suburti šiemet, ir matydamas komandos treniruočių procesą, M. Kalnietis išskyrė tai, kad šiemet tiek starto penkete, tiek ant suolo rungtynes pradedantys krepšininkai yra kone lygiaverčiai.

"Ne tik gynėjų grandis, taip galima sakyti apie visą sudėtį, ypač du žmones, kurie, ne paslaptis, turėtų būti puolime ašis.

Ne tik gynėjai, bet ir visose pozicijose mes turime stiprių krepšininkų, ir balansas tarp žaidėjų aikštėje ir sėdinčių ant suoliuko yra labai geras.

Turime ilgą žaidėjų suolą, kas mums leidžia tikėtis daugiau energijos", - rinktinės stiprybę įvardino kapitonas.

Priminsime, kad Lietuvos rinktinės gretose yra ir pajūrio atstovų - Arnas Butkevičius, Tadas Sedekerskis ir Eimantas Bendžius.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder