Mantas Kalnietis Nidoje ir internetas negyvenamoje saloje

„Žalgiris TV“ ir rubrika #60SecondsWithZalgiris vėl beldžiasi į Kauno „Žalgirio“ aistruolių ekranus bei pristato dar vieną naują epizodą.

Šį kartą vienos seniausių Lietuvos čempionų rubrikos dalyviu tapo ilgametis žalgirietis Mantas Kalnietis, kuriam iki šiol į klausimus per vieną minutę atsakinėti neteko.

Per 60 sekundžių 35-erių įžaidėjas sulaukė įvairių klausimų – nuo maisto ir kino industrijos iki atostogų ir išgyvenimo negyvenamoje saloje.

Būtent į pastarąjį klausimą komandos veteranas paserviravo išties netikėtą atsakymą. M. Kalnietis teigė, kad jeigu galėtų pasirinkti vieną daiktą, kurį pasiimtų į negyvenamą salą, juo taptų internetas.

Kalbėdamas apie maistą kaunietis atidavė duoklę savo mėgstamam desertui ir atskleidė, kad negali pakęsti kalafiorų.

Atostogoms Lietuvoje Kauno ekipos narys ilgai nedvejojęs pasirinktų Nidą, o jeigu atostogų metu reiktų rinktis filmą, tarp variantų būtų filmai, kuriuose vaidina Denzelis Washingtonas.

Pažiūrėję naujausią #60SecondsWithZalgiris epizodą sužinosite ir daugiau dalykų – kokią supergalią pasirinktų M. Kalnietis, nemėgstamiausią jo krepšinio elementą ir dažniausiai vartojamą žodį.

Mantas Kalnietis Nidoje ir internetas negyvenamoje saloje
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder