Maroką palaužusi Prancūzija pateko į antrąjį pasaulio čempionato finalą iš eilės

Trečiadieno vakarą 2022 m. Pasaulio taurės pusfinalyje ginklus surėmė Prancūzijos ir Maroko rinktinės. Prancūzams 2:0 pavyko išplėšti bilietą į pasaulio čempionato finalą antrą kartą iš eilės.

Aukštą tempą nuo pat rungtynių pradžios palaikė prancūzai, kurie jau 5-ąją rungtynių minutę išsiveržia į priekį 1:0. Maroko vartininkui pavyko užblokuoti Kyliano Mbappe smūgį, tačiau pastarojo bandymą pataisė Theo Hernandezas, kurio smūgis skrido tiesiai į priešininkų vartus.

Vėliau abiems komandoms pavyko susikurti pavojingų epizodų. Marokui tik per atsitiktinumą pasisekė ir pavyko išsigelbėti nuo dar vieno prancūzų įvarčio, kai  Olivieris Giroud smūgiavo po marokiečių klaidos, tačiau jo smūgis skriejo tiesiai į virpstą.

44-ąją minutę Maroko rinktinė vos nepelnė gražiausio čempionato įvarčio. Jawadas El Yamiqas atliko įspūdingą smūgį per save, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į virpstą.

Per likusį laiką komandoms nepavyko susikurti rimtų progų ir po pirmojo kėlinio prancūzai pirmavo 1:0.

Pasaulio taurės pusfinalis: Marokas – Prancūzija

Antrajame kėlinyje stipriai suaktyvėjo marokiečiai. Jie didžiąją laiko dalį valdė kamuolį, susikūrė pavojingų progų, tačiau pelnyti įvarčių jiems niekaip nepavyko.

79-ąją minutę prancūzai primena ko atvyko į šį čempionatą. Randalas Kolo Muani puikiai išnaudojo jam pasitaikiusį šansą ir pasiuntė kamuolį tiesiai į vartus 2:0.

Prancūzams kova tikrai nebuvo tokia lengva, kokia buvo Argentinai prieš Kroatiją. Marokas visų rungtynių metu rodė charakterį, net po antrojo prancūzų įvarčio nenustojo stengtis.

Visgi, per likusį laiką, nepaisant pavojingų Maroko išpuolių, Prancūzijos futbolininkams pavyko atsilaikyti ir galiausiai pastarieji šventė pergalę 2:0 prieš Maroko rinktinę.

Finale prancūzai susitiks su Argentinos futbolininkais.