Memelio padelio klube - pamokos ir nesuvaidintos emocijos

Socialiai atsakingas dienraštis „Vakarų ekspresas“ kartu su Memelio padelio klubu įsiliejo į socialinę akciją - antradienį į Klaipėdos rajone, Stančių kaime, vaizdingame Danės upės slėnyje įrengtą padelio teniso aikštyną aktyviai praleisti kelias valandas ir artimiau susipažinti su šia sporto šaka buvo pakviestas būrelis klausos sutrikimų turinčių Klaipėdos „Litorinos“ mokyklos vaikučių ir jų mokytojų.

Iš pradžių Memelio padelio klubo treneriai Irmantas Karpis ir Tomas Paškevičius ypatingiems svečiams papasakojo apie padelio tenisą, supažindino su šiuos sporto šakos atsiradimo istorija ir žaidimo taisyklėmis ir galiausiai vaikučiai, susiskirstę į grupes po keturis, ėmė į rankas raketes ir pajuto šio žaidimo skonį.

„Buvo tokių vaikučių, kurie sakė, jog nežinia, ar žais šį žaidimą, tačiau kai atvyko į Memelio padelio klubo aikštyną ir pabandė pažaisti, sunku buvo juos iš čia ištraukti. Taip įsiliejo į šį smagų žaidimą, kad net pamiršo telefonus“, - sakė „Litorinos“ direktorė Renata Aglinskienė.

Ji pasidžiaugė, kad „Litorinos“ istorijos mokytoja Kristina Rimkienė suorganizavo šią smagią išvyką.

„Mes labai džiaugiamės, kadangi visas karantininis laikotarpis buvo griežtas - mokėmės tik kontaktiniu būdu, vaikai sėdėjo klasėse ir jokių išvykų šiais metais neturėjome. Dabar išvykimas - lyg gaivus oro gurkšnis. Viskas, kas yra susiję su fizine veikla, judėjimu, sveikata - mums labai priimtina ir šiose veiklose galime drąsiai dalyvauti“, - kalbėjo „Litorinos“ vadovė.

Patys vaikučiai po treniruotės neslėpė gerų emocijų: „Įdomus ir azartiškas žaidimas“, „Gera pramoga. Fantastika“, „Pasisėmėme geros nuotaikos dozę“, „Super. Norėtume čia grįžti dar ne kartą.“

Vienas iš Memelio padelio klubo savininkų Artūras Žalys teigė, kad panašios akcijos ir įvairios vaikučių stovyklos jiems nėra naujiena.

„Smagu, kai vaikučiai domisi sportu ir noriai išbando padelio tenisą. Mums svarbu socialinė veikla, šių vaikučių integracija į visuomenę“, - teigė jis.

 

„Kai matai tokias gražias nesuvaidintas emocijas, tai ir pačiam malonu - tai išties teikia daug abipusio džiaugsmo. Vaikams patiko, tad planuojame dažniau organizuoti panašias akcijas“, - sakė A. Žalys.

Puikiu sportišku pusdieniu pasidžiaugė ir „Litorinos“ judesio ir korekcijos mokytoja Aušra Gardžiulienė.

„Mums patinka viskas, kas susiję su sportu. Mėgstame išbandyti naujoves. Būtinai treniruotes pratęsime ir tobulinsime padelio teniso įgūdžius“, - sakė mokytoja.

Šią akciją organizavo Memelio padelio klubas, o Alfonso Žalio labdaros fondo lėšomis po intensyvios treniruotės vaikučiams ir jų mokytojams atgauti jėgas buvos skirtas maitinimas.

Jau birželio 12 dieną (šeštadienį) šalia „National Golf Resort“ aikštyno esančiuose Memelio padelio klubo kortuose (Tvenkinių g. 30, Stančių kaimas) vyks pirmasis „Vakarų ekspreso“ padelio turnyras.

Artimiausiame „Savaitės eksprese“ išsamiau pristatysime padelio teniso sporto šaką, jos atsiradimo istoriją ir žaidimo taisykles.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder