Miesto rotušėje - pagerbimas ir įkvėpimas naujoms pergalėms  

(2)

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės, šį mėnesį iškovojusios net du trofėjus - Šiaurės Europos moterų lygos ir "Karalienės taurės" sidabro medalius, šiltai sutiktos Klaipėdos miesto rotušėje. 

"Smagu miesto rotušėje matyti Lietuvos krepšinio ateitį. Jūsų rezultatai - labai įkvepiantys ir viltingi. Tai yra puiki paraiška ateičiai. Kas kitas, jei ne moterys, išgelbės Lietuvos krepšinį.

Linkiu tos neblėstančios energijos ir toliau", - sveikindamas "Neptūno" merginas pabrėžė kadenciją baigiantis Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Klaipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis ir Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė pasidžiaugė, kad mūsų mieste moterų krepšinis - aukštumoje. Su mūsų miestu Lietuvos krepšinio federacija sieja dideles viltis.

"Pasirašėme keturšalę sutartį, kad sudarytume jums visas sąlygas, kad jūs būtumėte motyvuotos. Lietuvos krepšinio federacija mato moterų krepšinio bazę būtent Klaipėdoje", - teigė R. Rumšienė.

Pačios "Neptūno" krepšininkės sakė, kad šis sezonas jau pareikalavo daug jėgų, o dar laukia lemiamos kovos tiek Lietuvos moterų krepšinio lygos, tiek Baltijos moterų krepšinio lygos čempionatuose.

"Per savaitę žaisti po 3-4 rungtynes - sunku. Vyrai per savaitę žaidžia po 1-2 rungtynes, o mes... Bet esame kantrios, atsilaikysime ir tikimės prasibrauti į likusių šio sezono čempionatų finalus. Toks mūsų tikslas", - pasakojo "Neptūno" merginos.

Neptūniečių komandos treneris Martynas Airošius pabrėžė, kad visada reikia siekti čempionų titulo. Kantriai ir kryptingai to siekiant - viskas įmanoma.

"Kitų vietų nėra - tik pirma. Jei su tokiu mentalitetu kaskart žengsime į aikštę, tada anksčiau ar vėliau to pasieksime. Visada sau reikia užsibrėžti tik pačius aukščiausius tikslus", - sakė M. Airošius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder