Mūsų sunkiaatlečių komanda - jau Tokijuje

Šeštadienį Tokijo olimpinių žaidynių sportininkų miestelį papildė sunkiaatlečių rinktinė: Klaipėdai atstovaujantis sportininkas Arnas Šidiškis ir jo treneris, Klaipėdos "Viesulo" sporto centro ir Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės vyr. Vincas Šlevinskis.

"Nuotaikos - geros. Atvykome į Tokiją, čia įsikūrėme ir jau spėjome padaryti mankštą. Ryt ryte laukia rimta treniruotė", - "Vakarų ekspresui" telefonu sakė V. Šlevinskis.

Jam antrino A. Šidiškis.

"Kol kas viskas vyksta sklandžiai. Pas mus Tokijuje - jau vakaras. Kelionė per Frankfurtą truko apie 15 valandų. Eisime ilsėtis ir ryt laukia rimtas darbas sporto salėje", - sakė A. Šidiškis.

Jo startas olimpiadoje - rugpjūčio 3 dieną (antradienį) nuo 7.50 val. (Lietuvos laiku).

A. Šidiškis varžysis svorio iki 109 kg varžybose.

Arnas yra gimęs Kaune, didžiąją gyvenimo dalį praleido Anykščiuose, treniravosi pas Algirdą Ananką, tačiau pastaruoju metu treniruojasi Klaipėdoje. Anksčiau jį treniravo Bronislavas Vyšniauskas, jam išėjus iš darbo, dabar Arno treneris - buvęs B. Vyšniausko auklėtinis Vincas Šlevinskis. Pastarasis Arną treniruoja kartu su A. Ananka.

„Man didelė garbė, kad Tokijuje galėsiu atstovauti Lietuvai ir Klaipėdai", - „Vakarų ekspresui" situaciją komentavo A. Šidiškis.

Šis sunkiaatletis yra daugkartinis Lietuvos čempionas, įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojas, daugkartinis Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis. Arčiausiai Europos čempionato medalio Arnas buvo 2018 metais, kai Rumunijoje iškovojo šeštąją vietą. Tais pačiais metais Turkmėnistane vykusiame pasaulio čempionate jis liko vienuoliktas.

A. Šidiškis yra ketvirtasis nepriklausomos Lietuvos sunkiaatletis, kuris varžysis olimpinėse žaidynėse: pirmasis buvo Povilas Vitonis, kuris 1928 metų Amsterdamo olimpinėse žaidynėse buvo penkioliktas ir nešė Lietuvos trispalvę, antrasis - Ramūnas Vyšniauskas (dalyvavo net ketveriose olimpinėse žaidynėse - Atlanto, Sidnėjaus, Atėnų ir Pekino, arčiausiai medalio buvo 2004 metais Atėnuose - iškovojo aukštą penktąją vietą), trečiasis - Aurimas Didžbalis. Pastarasis - tituluočiausias: 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį.

Sidebar placeholder