Naujoji LKF vadovybė surengė vizitą Klaipėdoje

Naujoji Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) valdžia: prezidentas Vydas Gedvilas ir generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas pradėjo kelionę po Lietuvą ir vieną iš pirmųjų vizitų pasirinko Klaipėdą.

Naujoji LKF vadovybė penktadienį Savivaldybės posėdžių salėje susitiko su Klaipėdos miesto valdžios atstovais - meru Vytautu Grubliausku, vicemeru Arvydu Cesiuliu, Savivaldybės administracijos direktoriumi Gintaru Neniškiu, direktoriaus pavaduotoja Asta Dirgėliene.

Taip pat sukvietė ir krepšinio bendruomenę – Klaipėdos „Neptūno“, Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos, Klaipėdos krepšinio mokyklos vadovus, LCC tarptautinio unversiteto, Sporto skyriaus atstovus, Klaipėdos krepšinio federacijos prezidentą Algirdą Vaicekauską.

Bemaž dvi valandas buvo diskutuota apie Klaipėdos krepšinio situaciją, daug – apie merginų krepšinį ir kaip jį suaktyvinti, tartasi ir apie kitais metais Lietuvos krepšinio šimtmečiui minimus renginius, kurie galėtų vykti Klaipėdoje.

LKF prezidentą Vydą Gedvilą kalbina žurnalistas Žydrūnas Naujokas.

„Buvo šiltas, malonus ir betarpiškas pokalbis. Kai kurie posėdyje dalyvavę dalyviai pastebėjo, kad kai kurie jų ir per 10 metų Klaipėdoje nematė LKF vadovų, o čia naujoji LKF valdžia dirba vos daugiau nei savaitę ir jau lankosi po krepšinio miestus ir miestelius.

Smagu, kad vyksta bendravimas ne iš Vilniaus ar Kauno kabineto, o tiesiogiai akis į akį. Tai – nepalyginamai geriau, jaukiau ir produktyviau“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Jis pasidžiaugė, kad LKF kitų metų vasarį per FIBA langus porą Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynių planuoja ir Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. 

„Vienos iš rungtynių būtų skirtos Lietuvos krepšinio šimtmečio renginiams, skirtiems Klaipėdai. Per jas būtų galima pagerbti ir apdovanoti labiausiai Lietuvos krepšiniui nusipelniusius klaipėdiečius.

Aptarėme renginių ciklą. Bus sudaryta darbo grupė ir vyks konkretesni darbai“, - sakė V. Grubliauskas.

Taip pat jis užsiminė ir apie LKF vadovų pasiūlymą Klaipėdai statyti lengvų konstrukcijų arba pripučiamą dengtą krepšinio salę, kuri mūsų mieste užpildytų sporto salių trūkumą.

„Bus tai detaliau analizuojama ir svarstoma. Kol kas tai – idėjos. Bandysime jas vystyti toliau“, - sakė Klaipėdos meras.

Posėdyje dalyvavęs Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas „Vakarų ekspresui“ sakė  kad naujoji LKF vadovybė nuteikia labai pozityviai.

„Jie žengia labai teisingus žingsnius: subūrė visą Klaipėdos krepšinio bendruomenę, išklausė jų darbo specifikos problematiką ir lūkesčius. Pasiryžę padėti mum spręsti rūpimus klausimus.

Svarbu ir tai, kad LKF vadovai ne tik išklausė, bet ir pasiūlė galimus sprendimo būdus. Džiugu ir tai, kad ir Klaipėdos valdžia pasiryžusi taip pat padėti ir žengti visus žingsnius, kad Klaipėdos krepšinio lygis tik augtų, o rezultatai – gerėtų.

Tai nuteikia pozityviai. Manau, kad posėdis buvo labai naudingas ir produktyvus“, - kalbėjo L. Šapkauskas.   

„Vakarų eksprese“ šią savaitę jau rašėme, kad antradienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneriu olimpiniam ciklui patvirtintas su Klaipėda itin artimai siejamas, buvęs ilgametis „Neptūno“ treneris darbėniškis Kazys Maksvytis, o Lietuvos moterų rinktinei vadovaus klaipėdietis Rimantas Grigas.

Toks pasitikėjimas ir įvertinimas mūsų krašto krepšinio žmonėms – gražus naujosios Lietuvos krepšinio federacijos vadovų gestas.

Sidebar placeholder