SKAIČIAI. 3 pergalės ir 2 lygiosios. Su tokiais rezultatais kol kas į priekį 2024 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „TOP sport“ I lygos čempionate žygiuoja „Neptūno“ futbolininkai. ELMedija nuotr.

Nepralaiminčio „Neptūno“ treneris: „Sezonas ilgas - bus dar visko“

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai tęsia nepralaimėtų rungtynių seriją 2024 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „TOP sport“ I lygos čempionate: uostamiestyje lygiosiomis 2:2 (1:1) sužaista su vienais iš lygos favoritų - Vilniaus BFA.

Pirmieji įvarčiu pasižymėjo svečiai - 12 min. neptūniečių vartus nuginklavo Andrius Kežunas.

29 min. Klaipėdos ekipos žaidėjas Darius Zubauskas išlygino rezultatą - 1:1.

Po pertraukos, antrajame kėlinyje, vilniečiai pirmavo 2:1 po 74 min. Džonio Gabrieliaus Puzo įvarčio.

Klaipėdiečių džiaugsmui 83 susitikimo minutę neptūnietis Julius Kasparavičius sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą - 2:2.

Klaipėdiečiai iš viso šį sezoną (po 5 turų) įmušė 8 įvarčius, o į savo vartus praleido 4 įvarčius ir su 11 taškų išlieka tarp LFF „TOP sport“ I lygos turnyrinės lentelės lyderių - trečioje pozicijoje.

Neptūniečius aplenkė po 12 taškų turintys Kėdainių „Nevėžio“ ir Vilniaus „Riterių“ futbolininkai.

Priminsime, kad „Neptūnas“ pirmose sezono rungtynėse Klaipėdoje rezultatu 2:0 įveikė Mažeikių „Atmosferą“, vėliau išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidė su „Panevėžio“ B ekipa, rezultatu 2:1 palaužė FK „Kauno Žalgiris“ B futbolininkus ir 2:1 įveikė „Šiaulius“.

Vilniaus BFA sąskaitoje taip pat, kaip ir „Neptūno“, - 11 taškų, tačiau jie į savo vartus praleido vienu įvarčiu daugiau - 6, o įmušė tiek pat, kaip ir neptūniečiai, - 8 įvarčius. Taigi, vilniečiai turnyro lentelėje yra laipteliu žemiau - ketvirti.

„Per anksti kalbėti, kas čia bus lyderiai. Dar turime sužaisti tam tikrą rungtynių skaičių, kad tai išryškėtų“, - kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Valdas Trakys.

Jo teigimu, su Vilniaus BFA ekipa žaisti niekada nebūna lengva.

"Su jais keletą metų žaidžiame, ir visada būna kietos rungtynės. Tai viena iš komandų, kurie fiziškai ir taktiškai gerai pasiruošę. Buvo momentų, kad galėjome įmušti trečią įvartį ir persverti rezultatą, bet per pridėtą laiką galėjome ir pralaimėti.

Komandos viduje pasiliksime analizuoti, kas nepavyko. Tam tikruose komandiniuose veiksmuose mes šlubuojame, reikia pataisyti. Džiugina tai, kad mūsų žaidimo kreivė nelabai krenta, matėte, kad pabaigoje juos fiziškai prilaužėme prie vartų, galėjome daryti šturmą - deja, kamuolys nekrito į vartus, kažko pritrūko.

Pagal mūsų mastelius, buvo gausu žiūrovų, norėjosi pradžiuginti pergale, bet sezonas ilgas - bus dar visko. Taškas yra taškas", - rungtynių apibendrinimą baigė V. Trakys.

Kitas čempionato rungtynes „Neptūnas“ žais balandžio 13 dieną Panevėžyje su vietos „Ekranu“, o artimiausios rungtynės Klaipėdoje - balandžio 26 d. su „Garliava“.