„Neptūnas“ iš Panevėžio grįžo su svarbia pergale

Klaipėdos „Neptūnas“ nestabdo, nors ir sunkiai, bet su trimis taškais. Pirmi praleidę, bet laiku atsitiesę, uostamiesčio futbolininkai iš Panevėžio grįžo nepralaimėję.

Greitas praleistas įvartis neišmušė iš vėžių, o tik sustiprino komandos pasitikėjimą ir svečiuose pavyko nugalėti legendinį lietuvos futbole vardą – Panevėžio „Ekrano“ ekipą rezultatu 2:1 (1:1).

Panevėžio „Ekranas“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 1:2 (1:1)

Įvarčiai: 7 min. M.Skybinskyi, 16 min. D.Bondar, 65 min. C.L.Odutayo

Įspėjimai: 37 min. A.Ankudinovas, 52 min. E.Dusevičius, 69 min. J.Skinderis, 82 min. A.Skurdelis, 85 min. M.Ežerskis

Pašalinimai: Nėra

Teisėjas: Irmantas Kaprašovas (Panevėžys)

2022.10.01 Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos dirbtinės dangos aikštė. Optibet I lyga. 24 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 120

“Ekranas” : 99.D.Kublickas (GK), 7.M.Skybinskyi, 39.J.P.Omeke, 33.A.Karvatskyi, 5.R.Jokubonis, 24.E.Abramavičius, 14.M.Slivka (nuo 46 min. 27.S.Rocevičius), 23.K.Stankevičius ( nuo 68 min. 23.M.Ežerskis), 71.J.Skinderis (C), 17.M.Zabarauskas, 6.K.Amemya.

Atsarginiai: 98.E.Urbonas (GK), 23.M.Ežerskis, 6.K.Petravičius, 10.M.Adomėnas

Vyriausiasis treneris: Darius Maciulevičius

“Neptūnas” : 89.D.Komža (GK), 9.B.Goupy, 8.C.L.Odutayo, 50.D.Jurgelevičius, 4.E.Matvieinko, 10.O.Dovhyi, 26.D.Bondar, 19.P.Lotužys (nuo 46 min. 23.A.Skurdelis), 11.A.Spyčius (nuo 85 min. 20.A.Vilavičius), 33.A.Ankudinovas, 2.E.Dusevičius

Atsarginiai: 1.E.Grudys (GK), 20.A.Vilavičius, 37.D.Švambaris, 77.D.Matihin, 23.A.Skurdelis, 14.P.Juška

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

Rungtynių pradžioje „Neptūnas“ praleidžia vieną greičiausių šio sezono įvarčių į savo vartus. Jau 6-tą rungtynių minutę, po baudos aikštėje „Ekrano“ apšaudymų į vartus, vieno iš jų mėlynai baltiems atmušti nepavyksta.

Greitas praleistas įvartis didelės sumaišties „Neptūno žaidime tikrai neįnešė. Anaiptol, sustiprino veiksmus puolime, kad kuo greičiau atstatytų buvusį lygų rezultatą.

Nors 12-tą rungtynių minutę, po baudos smūgio, panevėžiečiai drebina vartų konstrukciją. Dar maždaug po 4-čių minučių savo atsaką sukūrė ir uostamiesčio sportininkai.

Kraštu prasiveržęs C.L.Odutayo pakėlė kamuolį link baudos aikštelės, o ten jo perdavimą „uždarė“ D.Bondar, kuris buvo paskutinė opcija prie kamuolio ir jam reikėjo atlikti formalumą – pasiųsti kamuolį į tinklą. Ką pasakė, tą padarė – rezultatas lygus.

Po to komandos tikrai nenurimo: „Ekranas“ iš karto atsakė pavojingu išpuoliu, klaipėdiečiai greita ataka, bet jai pasibaigti nebuvo lemta – iškelta vėliavėlė fiksavo nuošalę. Kėliniui įpusėjus „Neptūno“ gynyba dar kelis kartus subraškėjo. Tad po pirmojo kėlinio lygybė – dėsningas rezultatas.

Antram kėliniui tik prasidėjus, pavojingai kelis kart iš pulti bandė varžovai, bet „Neptūnui“ pavyksta apsiginti. Žiūrovai, turbūt, vis prisimena pirmąją komandų dvikovą Klaipėdoje ir kažko panašaus vis laukė ir šiose. Intarpuose užuominos buvo matomos, bet dramai įsiplieksti, tai neduoda.

Atakos aštrėja ir komandos stengiasi kovoti kiekviename aikštės plote. Pavojingesni vis labiau darosi baltą aprangą vilkintys futbolininkai. Iš pradžių jie daro žvalgybą, o žvalgybos pabaigą vainikuoja C.L.Odutayo.

Jo smūgis iš po vartininko panosės išvedė į priekį „Neptūną“ 2:1. Rezultatas pasiektas sunkiu darbu nuo minusinio iki, kaip vėliau pasirodė, pergalingo.

Galime pasveikinti klaipėdiečius su iškovota dar viena pergale šių metų Optibet I lygos kovose. Po ilgo laiko galima fiksuoti „Neptūno“ seriją. Paskutinį kartą, tai matėme vidurvasaryje. Komanda, kai to reikėjo pasistengė ir susikaupė.

Pratęsti šią seriją mėlynai balti tikrai galės jau artimiausiu metu. Spalio 7 dieną laukia dvikova namuose su Vilniaus „BFA“ vienuolike.

Rungtynės, kuriose vėl reikės jūsų palaikymo, nes atvyksta komanda, kuriai pirmojo rato mače buvo patirtas skaudus pralaimėjimas – 0:3. Mūsų komanda ir toliau išlieka lyderių ketverte ir kovoja dėl savo tikslų.