Is principo praleisiu rungtynes ir palaikyma komandai kol nesusitvarkys vadyba ir treneris. Skaitau, kad ziurovai yra jega bet kuriai komandai...
Klp
Klp,
Tėvas padovanojo vaikui žaisla o tas nežino ka su juo daryti
Husky
Husky,
Klubas neturi pirkti "juoda.šikn.ių" ir belekiek jiems mokėti,juolab naudos iš jų jokios! Susigrąžinkite Kaziuką ir bus tvarka! Taip,pritariu,liūdnos mišios su tuo išverstaakiu "treneriu" ,varžybose plaukimas pasroviui,jokios taktikos!
as
as,
Nebeiciau net nemokamai.
Deja
Deja,
Kaip Petrauskui ne gėda toliau apsimest treneriu visas komandas skandino ir dabar sausai 0:3 pralaimės
Ne
Ne,
treneris kaltas, o žaidėjai pavargę
,
Apseis ir be manes...kol nebus tvarkos treneriu štabe(atsisveikinta su dabartiniu)
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Is principo praleisiu rungtynes ir palaikyma komandai kol nesusitvarkys vadyba ir treneris. Skaitau, kad ziurovai yra jega bet kuriai komandai...
Tėvas padovanojo vaikui žaisla o tas nežino ka su juo daryti
Klubas neturi pirkti "juoda.šikn.ių" ir belekiek jiems mokėti,juolab naudos iš jų jokios! Susigrąžinkite Kaziuką ir bus tvarka! Taip,pritariu,liūdnos mišios su tuo išverstaakiu "treneriu" ,varžybose plaukimas pasroviui,jokios taktikos!
Nebeiciau net nemokamai.
Kaip Petrauskui ne gėda toliau apsimest treneriu visas komandas skandino ir dabar sausai 0:3 pralaimės
treneris kaltas, o žaidėjai pavargę
Apseis ir be manes...kol nebus tvarkos treneriu štabe(atsisveikinta su dabartiniu)
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.