„Neptūnas“ su „Lietkabeliu“ sužaidė lygiosiomis, tačiau to neužteko: panevėžiečiai žengia toliau

(2)

Antrajame ketvirtfinalio serijos mače Nenado Čanako auklėtiniai namuose 80:80 (24:23, 24:16, 14:19, 18:22) po itin atkaklios ir permainingos kovos sužaidė lygiosiomis su šįkart jau pilna rotacija besirėmusiu Klaipėdos „Neptūnu“, tačiau Bendras Citadele KMT ketvirtfinalio serijos rezultatas – 153:149 panevėžiečių naudai.

Pirmasis ketvirtfinalio serijos mačas baigėsi Panevėžio krepšininkų pergale 73:69, taigi jiems būtų užtekę pralaimėti ne didesniu kaip 4 taškų skirtumu.

Citadele KMT finalo ketvertas vyks vasario 19-20 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Panevėžiečiai turnyro pusfinalyje susikaus su namuose rungtyniausiančia Vilniaus „Ryto“ komanda, kuri vietą tarp keturių geriausių turnyro ekipų taip pat iškovojo šeštadienį.

Sėkmingiau lemiamas rungtynes pradėjo svečiai, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje priekyje jau buvo „Lietkabelis“ – 24:23. Antrajame kėlinyje abiejų krepšių tinklelius vienas po kito ėmė skrosti tolimi metimai. Vis tik šeimininkams pirmosios rungtynių pusės pabaigoje pavyko atitrūkti – į rūbinę jie išėjo pirmaudami 48:39.

Po pertraukos uostamiesčio krepšininkams pavyko apkarpyti savo deficitą, nepaisant puikaus Kristupo Žemaičio žaidimo – likus dešimčiai minučių, jie atsiliko 58:62.

Prabėgus kelioms minutėms paskutiniajame ketvirtyje, Deivido Gailiaus vedami svečiai persvėrė rezultatą ir serijoje jau buvo sugrąžinę pusiausvyrą – 68:64. Lemiamu metu panevėžiečius į priekį truktelėjo Kasparo Berzinio tritaškis, po kurio kur kas arčiau kelialapio į finalo ketvertą atsidūrė šeimininkai – 77:75. Galiausiai rungtynės baigėsi lygiosiomis – 80:80, o tai reiškė Panevėžio ekipos triumfą ketvirtfinalio serijoje.