„Neptūnas“ sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „TOP sport“ I lygos čempionate kaip reikiant pamokė kaimynus iš Gargždų - klaipėdiečiai „Bangos“ dublerius sutriuškino net 6:0 (2:0). Tai rezultatyviausios šio sezono „Neptūno“ rungtynės.

Šiose rungtynėse sužibėjo net 4 įvarčius įmušęs „Neptūno“ legionierius iš Nigerijos Daniel Omokhoa Ilevbare. Jis pasižymėjo 9, 73, 75 ir 83 min.

Dar po įvartį pridėjo Mantas Rusys (13 min.) ir Darius Zubauskas (49 min.).

„Nuo pat pradžių matėme, kad mes geresnė komanda. Galime pasidžiaugti, kad per paskutines dvejas rungtynes įmušėme 11 įvarčių, o patys nepraleidome nė vieno. Dirbame daug, tad anksčiau ar vėliau turi ateiti ir tokios pergalės. Visai komandai reikia padėkoti už atsidavimą“, - po rungtynių kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Valdas Trakys.

Po šios pergalės „Neptūnas“ vienai dienai buvo pakilęs į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau kitądien Vilniaus „Riteriai“ rezultatu 2:1 įveikė Jonavos BE1 ekipą ir vos 1 tašku lenkia neptūniečius.

„Neptūnas“ šį sezoną demonstruoja solidų žaidimą - iškovojo jau 9 pergales, 4 rungtynes sužaidė lygiosiomis, suklupo vos 1 kartą ir su 31 tašku tvirtai žengia antroje pozicijoje.

„Riteriai“ per 14 rungtynių suklupo 2 kartus, tačiau turi 1 pergale daugiau (10) ir 2 rungtynes sužaidė lygiosiomis. Jų sąskaitoje - 32 taškai.

Jau birželio 27 dieną (ketvirtadienį) „Neptūnas“ vyks į Vilnių ir čia susitiks su „Riteriais“. Taigi, jau šią savaitę laukia intriguojanti lyderių akistata. Jei „Neptūnas“ iškovos pergalę, tai mažiausiai mėnesį bus pirmoje pozicijoje, nes po šio turo komandų laukia daugiau nei mėnesio pertrauka.

„Viskas mūsų pačių rankose. Jei prieš pertrauką gerai sužaisime, galime būti pirmi. Toks ir mūsų siekis“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos „Neptūno“ klubo direktorius Kęstutis Ivaškevičius.