„Neptūnas“ užbaigti sezono nepanoro

Sirgalius nudžiuginęs ir penkių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukęs Klaipėdos „Neptūnas“ namuose sutriuškino Vilniaus „Wolves Twinsbet“. Klaipėdiečiai išlygino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio serijos rezultatą ir tęsia kovą dėl patekimo į pusfinalį.

Lemiamas LKL ketvirtfinalio rungtynes išplėšęs „Neptūnas“ savo aikštelėje trečiadienį nepasigailėjo „Wolves Twinsbet“ - 95:76 (30:23, 23:23, 26:10, 16:20).

Serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus - 1:1. Kas pateks į LKL pusfinalį, paaiškės šeštadienį. Trečiosios rungtynės vyks Vilniuje.

Nors Klaipėdoje dvikova prasidėjo lygiai, Deivido Gailiaus tolimas metimas suteikė klaipėdiečiams 5 taškų pranašumą - 12:7. Ąžuolas Tubelis persvarą didino (16:9), nepaisydamas Eigirdo Žukausko pastangų kitoje aikštės pusėje.

Pora Rasheedo Sulaimono tritaškių sumažino „Wolves Twinsbet“ atsilikimą (18:20), bet po pirmojo kėlinio pirmavo šeimininkai - 30:23.

Peties traumą patyręs Žygimantas Janavičius žaidė vos 2 minutes.

Timas Lambrechtas antrąjį ketvirtį atidarė dviem tolimais metimais - 36:23. Taškų badą „Wolves Twinsbet“ gretose nutraukė Eigirdas Žukauskas, galiausiai jis pats dar vienu savo tritaškiu atsilikimą rėžė iki vienaženklio - 34:42.

Dviženklę persvarą atstatė Ą. Tubelis, o „Neptūnas“ vėl jautėsi ramiau - 50:36. Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 53:46.

Vilniaus komanda po didžiosios pertraukos artėjo (50:55), tačiau Joshua Newkirkas, Ignas Sargiūnas, Ą. Tubelis, D. Gailius ir Mindaugas Girdžiūnas spurtu stabilizavo „Neptūno“ padėtį - 68:54. Per likusias 3 minutes „Wolves Twinsbet“ nerado būdų pristabdyti šeimininkų, tad atsiliko jau 56:79.

Trečiajame kėlinyje svečiai pelnė tik 10 taškų.

Laiko buvo dar užtektinai, tačiau kontrolę savo rankose „Neptūnas“ išlaikė - 86:60. Triuškinama „Wolves Twinsbet“ dėl pergalės nebepakovojo.

Trečiadienį į LKL pusfinalį pateko Jonavos „CBet“ įveikęs Vilniaus „Rytas“. Jame vilniečiai susitiks su „Wolves Twinsbet“ ir „Neptūno“ poros nugalėtojais.

Pirmasis vietą pusfinalyje užsitikrino Kauno „Žalgiris“. Jo varžovu taps Utenos „Uniclub Casino - Juventus“ arba Panevėžio „7bet-Lietkabelis“.